SEO Ajansı

Dijital pazarlama stratejisinin önemli bir kolu olan arama motoru optimizasyonu, web sitenizin arama motorlarında görünür olmasını sağlar. Organik ziyaretçinizi ve gelirinizi Brandaft SEO Ajansı ile artırın.

Profesyonel SEO hizmeti için hemen teklif alın.

On Page SEO

Site içinin arama motorlarına göre düzenlenmesine verilen gelen isimdir. İçerik optimizasyonu site içi optimizasyonunun önemli bir kısmını oluşturur.

Off Page SEO

Web sitenizin dış kaynaklardan aldığı her türlü tavsiye ve referans bağlantıları ile tanıtımlarını kapsar. Geri bağlantı ve backlinler Off Page SEO'nun büyük bir kısmını oluşturur.

Hız Optimizasyonu

Kimse yavaş açılan web sitelerini sevmez! Buna Google ve diğer arama motorları da dahil. 3 saniyeden uzun süren site yüklemeleri kullanıcının sayfayı terk etmesine sebep olur.

Anahtar Kelime Araştırması

SEO uzmanı ekibimiz sektörünüzde popüler anahtar kelimeleri bularak içerik stratejinizi kurgular.

İçerik Stratejisi

İçerik pazarlaması kurgunuzu yaparak organik trafiğinizi artırıyoruz. Kaliteli ve optimize edilmiş içerik daha çok organik ziyaretçiye eşittir!

Backlink ve Geri Bağlantı

Web sitenizin optimizasyon çalışmaları iyi sıralamada etken rol alır. Ancak rekabet seviyesi zor kelimelerde backlink olmadan sıralama almak uzun ve zahmetli olabiliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Arama motoru optimizasyonu hizmetimiz hakkında sıkça sorulan sorulara göz atın.

Seo çalışmalarının ne kadar süreceği hakkında spesifik birşey söylemek yanlış olur. Google SEO çalışmaları daimi ve plan dahilinde yapıldığında başarılı sonuçlar verir.

Tüm müşterilerimizle aylık olarak analiz raporlarımızı paylaşıyoruz. Ayrıca bu yıl sonuna kadar geçerli olan, backlink, On Page ve Off Page, sıralama ve rakip analizi raporlarının yer aldığı ücretsiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Google’ın web sitelerini sıralarken kullandığı yaklaşık 2000 farklı faktör var. Site hızı, anahtar kelimelerde ilk sayfada görünmek için önemli bir sıralama faktörüdür.

Sürdürülebilir gelir modeline sahip ve online kazancını artırmak isteyen her kişi ya da kuruluş arama motoru optimizasyonu çalışmaları yaptırabilir.

SEO danışmanlığı fiyatları, projenin rekabet zorluğuna göre ve karmaşıklığına göre değişir. Aylık danışmanlık ücretleri aylık 1500 TL + KDV ‘den başlayan fiyatlarla. Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Hiçbir SEO firması ya da danışman herhangi bir sıralama için garanti veremez. Buna rağmen bugüne kadar organik olarak büyüme sağladığımız Sosyal Rehberlik ve benzeri projeler hakkında bilgi isteyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

İçeriklerimizi takip ederek bizden haberdar olun.

seo stratejisi, brandaft dijital ajans

SEO Stratejisi Nedir ve Nasıl Oluşturulur?

Online varlığınızın uzun soluklu olması ve dijital bilinirliğinizin arttırma yollarından en önemlisi doğru kurgulanmış bir stratejiye sahip olmaktır. Sürekli gelişen bu ortamda bilinirliğini artırmak için SEO stratejisine sahip olmak gerekir. Bunun için araştırma yapıp bir plan dâhilinde hareket etmek çok daha yararlı olacaktır. SEO stratejisi kurgularken nelere dikkat etmeniz gerektiğini yazımızda ele aldık.

Devamını Oku
semantik seo, semantik kelime, semantik kelimeler, semantik seo nedir

Semantik kelimeler SEO açısından önemli mi?

İnternetin yaramaz çocuğu Google, son yıllarda kullanıcı niyetini anlamaya yönelik çalışmalarla semantik seo kavramını hayatımıza soktu. Semantik kelime olarak anlambilimi olarak dilimize geçmiştir. Semantik seo, içeriğin benzer anlama gelen kelimelerle zenginleştirilerek, içeriğin arama motoru tarafından üst sıralarda listelenmesini sağlar.

Devamını Oku
google search console, arama konsolu, webmaster tools, google search console nedir, google search console ne işe yarar

Google Search Console

Google Webmaster Tools web sitenizin arama motorlarında nasıl yer aldığına dair bilgi almanıza, sitenizin Google arama botları tarafından nasıl görüntülendiğine dair analizler yapmanıza ve web siteniz ile ilgili güvenlik sorunlarını tespit etmenize yardımcı olur. Search Console aracı sayesinde sitenizin nasıl üst sıralara çıkacağına dair değerli ipuçlarını elde edebilirsiniz.

Devamını Oku
Yoast SEO

Yoast SEO Ayarları 2020

En iyi WordPress SEO eklentisi olarak kabul edilen Yoast SEO, wordpress tabanlı web sitelerinizde kullanabileceğiniz bir SEO eklentisidir. Hazırladığımız rehberde Yoast SEO ayarları ve Yoast SEO kurulumu adımlarını takip edebilirsiniz.

Devamını Oku