seo ajansı, istanbul seo ajansı, ankara seo ajansı, bursa seo ajansı, izmir seo ajansı

SEO Ajansı Tercihinizi Doğru Yapın!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

SEO Ajansı, web sitelerinin organik trafiğini ve dönüşüm oranını artırmak üzere çalışmalar yapan firmalardır. Size özel kurgulanmış bir dijital strateji kapsamında, arama motoru optimizasyonu çalışmalarınız Brandaft tarafından profesyonelce yürütülür. Marka bilinirliğini artırmak ve doğru hedef kitleye ulaşmanızda arama motoru optimizasyonu çalışmalarının rolü oldukça önemlidir. Yazımızda en iyi seo ajansı kriterlerinden ve çalışma sistemimizden bahsedeceğiz

Google sıralamasını yükseltmek artık çok kolay.

Web sitenizin Google sıralamasını yükseltecek dijital stratejiyi beraber tartışalım. Arama motoru optimizasyonu çalışmaları için teklif alın.

Dijital Ajans Hizmetlerimiz

SEO Ajansı Nedir?

Anahtar kelimelerde yüksek sıralama alma amacının dışında SEO Ajansı, mevcut trafiğin efektif kullanılması adına çeşitli optimizasyon çalışmaları yapar. Dönüşüm optimizasyonu adı verilen bu çalışmalar sayesinde mevcut organik trafikten en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. 

Seo ajansı olarak çalışmalarımıza başlamadan, talebinizi anlayabilmek ve yol haritası çıkarmak adına toplantıyla başlıyoruz. Taleplerinizi değerlendirdikten sonra ilgili sektör hakkında pazar araştırması yaparak dijital stratejinizi güçlendiriyoruz.

Oluşturulan dijital strateji dahilinde, markanızın bilirnirliğini ve organik trafiğini artırmak üzere arama motoru optimizasyonu çalışmalarına başlıyoruz. Projelerimizi, hem teknik hem de içeriksel olarak iki ana başlığa ayırarak çalışmalar yürütüyoruz.

Teknik kısım, mobil uyumluluk, hız, gereksiz kodların kaldırılması ve fotoğraf optimizasyonu gibi çalışmaları kapsar. İçeriksel çalışmalarımızı, sıralama aldığınız kelimeleri otoriterleştirmek, yeni anahtar kelimeler bulma ve linkleme stratejisi olarak çeşitli şekillerde yürütüyoruz. Gelişmeler periyodik olarak tarafınıza raporlanır.

SEO Ajansı seçiminizi yapmadan, web sitenizin sağlığı hakkında bilgi sahip olmak için Ücretsiz Analiz hizmetimizden yararlanın.

İlgili İçerikler : 

İstanbul SEO Ajansı

Brandaft, marka bilinirliğinizi artırmayı hedefleyen bir dijital ajanstır. Merkez ofisimiz İstanbul’da olsa da Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerinden müşterilerimize seo ajansı hizmeti veriyoruz. İstanbul SEO Ajansı olarak, yapacağımız optimizasyon çalışmalarıyla, marka bilinirliğinizi, organik trafiğinizi ve dönüşüm oranlarını artırmaya yönelik optimizasyon çalışmaları yürütüyoruz. Bizi ofisimizde ziyaret edebilir, ya da sol alttaki iletişim kutusundan size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İzmir SEO Ajansı

Brandaft, marka bilinirliğinizi artırmayı hedefleyen bir dijital ajanstır. Merkez ofisimiz İstanbul’da olsa da Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerinden müşterilerimize seo ajansı hizmeti veriyoruz. İzmir SEO Ajansı olarak, yapacağımız optimizasyon çalışmalarıyla, marka bilinirliğinizi, organik trafiğinizi ve dönüşüm oranlarını artırmaya yönelik optimizasyon çalışmaları yürütüyoruz. Skype ya da sol alttaki iletişim kutusu kanalıyla bize ulaşabilir, ücretsiz dijital strateji toplantısı talep edebilirsiniz.

Bursa SEO Ajansı

Brandaft, marka bilinirliğinizi artırmayı hedefleyen bir dijital ajanstır. Merkez ofisimiz İstanbul’da olsa da Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerinden müşterilerimize seo ajansı hizmeti veriyoruz. Bursa SEO Ajansı olarak, yapacağımız optimizasyon çalışmalarıyla, marka bilinirliğinizi, organik trafiğinizi ve dönüşüm oranlarını artırmaya yönelik optimizasyon çalışmaları yürütüyoruz. Skype ya da sol alttaki iletişim kutusu kanalıyla bize ulaşabilir, ücretsiz dijital strateji toplantısı talep edebilirsiniz.

Ankara SEO Ajansı

Brandaft, marka bilinirliğinizi artırmayı hedefleyen bir dijital ajanstır. Merkez ofisimiz İstanbul’da olsa da Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerinden müşterilerimize seo ajansı hizmeti veriyoruz. Ankara SEO Ajansı olarak, yapacağımız optimizasyon çalışmalarıyla, marka bilinirliğinizi, organik trafiğinizi ve dönüşüm oranlarını artırmaya yönelik optimizasyon çalışmaları yürütüyoruz. Skype ya da sol alttaki iletişim kutusu kanalıyla bize ulaşabilir, ücretsiz dijital strateji toplantısı talep edebilirsiniz.

Brandaft ne gibi çalışamlar yapıyor?

Şirketler, blog sahipleri, e- ticaret firmaları ve web sitesi olan pek çok kişi bireysel olarak veya profesyonel olarak SEO çalışması yapmak ister. Markanızın bilinirliğini arttırmak veya bir hizmeti, ürünü pazarlamak amacı bulunan markalar arama motoru optimizasyonu ve pazarlaması sayesinde olumlu sonuçlar elde eder.  

İyi bir SEO Ajansının yapması gereken çalışmalar

Anahtar Kelime Analizi

Hizmet verilen sektör araştırılarak potansiyel müşterilere en uygun anahtar kelimeler belirlenir. Web sitesinde daha önce arama motoru optimizasyonu çalışması yapılmışsa bu Google’ın algoritmasına uygun olacak şekilde güncellenir. Alanın uygunluğuna göre anahtar kelime hedeflemeleri spesifik bir noktaya çekilebilir. En çok trafik alan anahtar kelimeler belirlenir. Çeşitli anahtar kelime araçları kullanılarak arama motorlarında ilk sıralarda yer almanız hedeflenir.

Rakip Analizi

Sektörde sizinle aynı kelimeyi hedefleyen ve rakiplerinizin analizi yapılır. Kullandıkları strateji, yararlandıkları kaynak, organik trafik oranları gibi noktalar belirlenir. 

İlgili İçerik : Semrush Kullanımı

İçerik Optimizasyonu

Hedef kitlenize uygun arama oranları yüksek olan anahtar kelimeler belirlenerek amaca uygun kaliteli ve özgün içerik üretilir. Anahtar kelime yoğunluğuna dikkat etmek gerekir. Fazla kullanılan kelimeler arama motoru algoritmasına uygun olmayacağından web sitenize zarar verir. Yazılan içeriğin dil ve imla kurallarına dikkat edilir ve bir anlam bütünlüğü içerisinde fayda sağlamasına önem verilir. Ayrı başlıklar içeren metinler için ayrı sayfalar belirlenir ve bunlar Google’a uygun karakterde yazılır.

Teknik Optimizasyon

Site Hızı

Bir web sitesinin hızı kullanıcılar için önemli bir noktadır. Araştırmalara göre ilk 3 saniye içerisinde açılmayan web siteler ziyaretçiler tarafından terk edilir. Bu yüzden Brandaft öncelikle site hızı denetimi yapar ve buna uygun çalışmalar yürütür. 

Mobil Uyumluluk

İnternet trafiğinin önemli bir boyutunu üstlenen mobil siteler, pek çok kullanıcı tarafından tercih edilir. Reponsive web siteleri diğer sitelere oranla daha üst sıralarda yer alır. Web siteniz bu doğrultuda mobil uyumluluğa uygun olarak düzenlenir. 

Site İçi SEO (On Page SEO)

Söz konusu web sitesi içerisinde ziyaretçinin istediğini kolayca bulması için her sayfada yapılması gereken arama motoru ayarları (başlıklar, başlık etiketleri, url ayarları, görsel alt metinleri, site içi bağlantılar, anahtar kelime) ve kaliteli içeriklerin yazılım çalışmalarıyla desteklenmesini ifade eder. Brandaft, SEO Ajansı olarak kaliteli içerik üretme ve içerik pazarlaması konusunda size yardımcı olabilir.

İlgili İçerik : Google Page Speed Insights, GTMetrix

Ziyaretçi Davranışının Ölçümlenmesi

Ziyaretçi  Analizi

 Ziyaretçilerin  site içindeki davranışları (sayfada kalma süresi, tıklama oranları, aradığını bulabilme vs) optimizasyon konusunda ipucu verir. 

İlgili İçerik : Hotjar ile web sitenizin ısı haritasını çıkartın!

Veri Kontrolü

Web sitenizin giriş sayfası, organik trafik artışları, ziyaretçi oranları, en çok tıklanan sayfalar gibi veriler seo ajansı tarafından aylık ve yıllık olarak incelenir. 

Düzenli Kontrol

Yapılan düzenlemeler doğrultusunda güncellemeleri takip etmek ve kontrolü sağlamak adına düzenli aralıklarla genel bir kontrol süreci mevcuttur.

Site Dışı SEO (Off Page SEO)

Sayfa dışı SEO, arama motorundaki sonuç sayfaları içindeki sıralamayı etkilemektedir. Web sitenizin dışında gerçekleştirilen etkileşimi belirtir. Bunlar, açık url bırakma, yorum yapma, alakalı makaleler, anahtar kelime, backlink çalışmaları gibi markanızın tanıtım amaçlı işlemlerini kapsar. Web siteniz için site dışı bağlantı oluşturmak veya yükseliş göstermek için, değerli ve kaliteli içerikler oluşturularak web sitesi dışından bağlantı edinilir.

Sosyal Medya

Web sitenizi sosyal medya ile bağlantılı hale getirerek yeni ziyaretçiler edinme oranınızı artırıp, kullanıcıları sitenize çekmenizi sağlar. Birçok SEO Ajansı, sosyal medya çalışmalarını gereksiz görse de organik trafiğinize olumlu etkisi göz ardı edilmemelidir.

Google sıralamasını yükseltmek artık çok kolay.

Web sitenizin Google sıralamasını yükseltecek dijital stratejiyi beraber tartışalım. Arama motoru optimizasyonu çalışmaları için teklif alın.

Bültenimize abone olarak içeriklerden ilk siz haberdar olun.

Yayınladığımız içeriklerden ilk siz haberdar olmak için e posta bültenimize abone olun.

Son eklenen yazılar