WordPress Hosting Paketleri

Popüler içerik yönetim sistemi WordPress tabanlı web sitenizi barındıracağınız hızlı ve uygun wordpress hosting, Turhost iş birliğiyle Brandaft’ta! WordPress siteniz için, yüksek performans sahibi wordpress hosting paketleri hizmetinden yararlanın.

wordpress hosting, wordpress hosting nedir, wordpress hosting paketleri, web hosting, wordpress hosting fiması
wordpress hosting, wordpress hosting nedir, wordpress hosting paketleri, web hosting, wordpress hosting fiması, seo uyumlu tema, seo uyumlu wordpress teması, seo uyumlu wordpress teması nasıl seçilir

WordPress Nedir?

Populer içerik yönetim sistemi WordPress, iki üniversiteli gencin 2003 yılında açık kaynaklı bir yazılımla kurduğu ücretsiz içerik yönetimi sisteminin adıdır. Dünyada kullanımı yaklaşık %35 olan WordPress yazılımı PHP ve MySQL ile kurulmuştur. İnternet sitesi (blog, e-ticaret, öneri, haber, tarif vb.) kurmak isteyen kişiler herhangi bir yazılım bilgisi gereksinimleri olmadan içerik, ürün, paylaşım yayınlama imkânlarına sahip olurlar. WordPress’in geniş bir ağa sahip olmasından dolayı, pek çok kişi bu sistemi daha da geliştirmek için çalıştığından sürekli güncelliğini korumaktadır.

Neden WordPress Hosting?

%100 Bulut ve NVME SSD Storage altyapısı üzerinden çalışan WordPress uyumlu hosting paketleri yüksek performans sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Hosting paketlerinde bulunan i Litespeed Web Sunucusu ile tam uyumlu olarak çalışan Ücretsiz LSCache modülü ile WordPress sitenizi 4-5 kata kadar hızlandırabilirsiniz.

wordpress hosting, wordpress hosting nedir, wordpress hosting paketleri, web hosting, wordpress hosting fiması

WordPress Hosting Kullanmanın Avantajları

Domain uzantılı
e posta adresi

Hosting paketlerimizi satın alarak, ücretsiz olarak domain uzantınza sahip kurumsal e posta adresi kullanabilirsiniz. E posta hesaplarınız, cpanel, gsuite ve yandex mail gibi hizmetlerle uyumludur.

Geniş eklenti ve tema seçeneği

Hemen her amaca yönelik düşünülerek geliştirilmiş geniş eklenti ve tema havuzundan, size en uygun olanı seçerek kolayca kurabilirsiniz.

Bütçenize göre
hosting planı

Her web sitesinin teknik alt yapısı aynı olmayabilir. Her ihtiyaca göre ayrı ayrı gruplandırdığımız hosting paketlerimizle bütçenizi korumanıza yardımcı oluyoruz.

Statik IP

Kurumsal web siteniz için size özel Atanmış statik ip tanımlama hizmeti sunuyoruz. SSL Sertifikası ve Arama motoru optimizasyonu çalışmarı için ideal. 

DDOS 1 Gbit/s

Su uyur, düşman uyumaz diyorsanız, eb Sitenize karşı yapılacak DDOS saldırılarını filtreleme hizmeti sağladığımızı söylemekten mutluluk duyarız..

Yedeklerden dönüş işlemi

Periyodik olarak alınan web sitenizin yedeklerine dilediğiniz zaman dönüş yapılmasını talep edebilirsiniz. Yedekleme işlemi ekstra ücretlendirilir.
SEO danışmanlığı ile içerik pazarlamanızı geliştirerek, ziyaretçilerinize ürününüz ya da hizmetiniz hakkında bilgi verin.

Seo danışmanlığı ile
içeriklerinizi hedef kitlenizle buluşturun.

İçerik hazırlamak SEO için vazgeçilmezdir. Hazırlanan içeriği kullanıcıya ulaştırmak SEO danışmanının başlıca görevidir. Seo danışmanlığı hizmetiyle içerik pazarlamanızı güçlendirin.

WordPress Hosting Paketleri

WP - Başlangıç

Ufak Siteler İçin
$2.79
$ 1
49
Aylık*
 • 1 Web Sitesi
 • 50 GB Trafik
 • 2 Gb RAM
 • 1 core CPU
 • 5 x 500 MB E posta

WP - Limitsiz

Orta Büyüklükte Siteler İçin
$3.89
$ 2
79
Aylık*
 • 1 Web Sitesi
 • Limitsiz Trafik
 • 2 GB RAM
 • 2 core CPU
 • 20 x 500 MB E posta
Popüler

WP - Limitsiz 3

Birden Fazla Sitesi Olanlara
$6.39
$ 5
49
Aylık*
 • 3 Web sitesi
 • Limitsiz Trafik
 • 4 GB RAM
 • 2 core CPU
 • 20 x 500 MB E posta
wordpress hosting, wordpress hosting nedir, wordpress hosting paketleri, web hosting, wordpress hosting fiması

Sahneleme özelliği

Web sitenizde değişiklik yapmak isterseniz, wordpress siteniz için bir test (Staging) ortamı oluşturabilir düzenlemelerinizden sonra canlı sistem üzerine yükleyebilirsiniz. Sahneleme özelliği ni sadece wordpress hosting paketleri ile kullanabilirsiniz.

Ücretsiz hız optimizasyonu

WordPress sitenizde hız sorunu yaşıyorsanız bunu düzeltebiliriz. Sitenizi taşıdıktan sonra Turhost teknik ekibim sitenizi incelesin ve sistemsel olarak yapılacak gerekli düzenlemeleri sağlasın. Ayrıca Lite Speed Cache eklentisine de ücretsiz sahip oluyorsunuz.

wordpress hosting, wordpress hosting nedir, wordpress hosting paketleri, web hosting, wordpress hosting fiması, Web sitenizin hızlı çalışması Pagerank değerini arttırarak seo çalışmalarında başarılı olmanızı sağlar.
Kullanıcı deneyiminin önem kazanmasıyla mobil uyumlu olmayan web siteleri kullanıcılar tarafından kullanılmamakta.

Responsive web tasarımı ile ziyaretçilerinize iyi bir deneyim yaşatın.

İnternet kullanıcılarının büyük bir kısmı mobil kullanıcılar olduğundan mobil uyumlu web tasarım sahibi olmak önem kazanıyor. Ziyaretçilerinize en iyi deneyimi sunmak dönüşüm oranlarınızı pozitif yönde etkiler.

WordPress Hosting Sıkça Sorulan Sorular

 Popüler içerik denetim sistemi olan WordPress sitenizin %100 uyumlu bir şekilde çalışabileceği bir hosting paketidir. Hız optimizasyonu yapılmış, SSD’li bulut servarlarımız web sitenizin SEO çalışmalarını da olumlu etkileyecektir.

Gelişmiş özel WordPress yönetim panelimiz sayesinde WordPress sitesi kurulumunu tek bir tık ile 1 dakika için siz de gerçekleştirebilirsiniz. Ancak sorun yaşamanız halinde, Turhost teknik destek ekibiyle iletişime geçerek wordpress kurulumu konusunda yardım alabilirsiniz.

Hosting paketleri, özel olarak konfigürasyonu gerçekleştirilmiş, %100 SSD sunucularda barındırılmaktadır. Bu sayede gezi, spor, kültür, yemek, teknoloji içeriklerine sahip kişisel bloğunuzu ya da işletmenize ait kurumsal web sitenizi tek tıkla kurabilir, cPanel ya da Plesk Panel üzerinden tema ve eklentilerinizi yönetebilir, güncelleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca wordpress hosting paketleri sahneleme özelliği de bir diğer avantaj.

Tek bir tıkla kolayca kuracağınız şekilde tasarlanmış wordpress hosting paketleri ile hiç bir teknik destek almadan kurulumu gerçekleştirebilrisiniz. Gelişmiş Turhost panel üzerinden cpanel yada Plesk’e erişip, WordPress kur butonuna bastığınızda kurulum bir dakikadan kısa bir sürede gerçekleşmiş oluyor.

Tek bir tıkla kolayca kuracağınız şekilde tasarlanmış wordpress hosting paketlerimiz ile hiç bir teknik destek almadan kurulumu gerçekleştirebilrisiniz. Gelişmiş Turhost panel üzerinden cpanel yada Plesk’e erişip, WordPress kur butonuna bastığınızda kurulum bir dakikadan kısa bir sürede gerçekleşmiş oluyor.
WordPress’in kullanım yaygınlığı düşünüldüğünde aslında bu sorunun cevabı hayal gücünüzde saklı. WordPress hosting ve wordpress alt yapısının sağladığı binlerce eklenti ve tema içinden amacınıza en uygun olanları seçip dilediğiniz gibi bir web sitesi kurmanız mümkün.

WordPress hosting paketleri satın alındığında Turhost, taşıma işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştiriyor.

Wordpress hosting paketlerinin tamamı, WordPress içerik yönetim sistemine göre tasarlanmıştır. Kullanacağınız wordpress sitelerde hiçbir şekilde problem yaşamazsınız. Aynı zamanda donanımsal ve yazılımsal kaynaklar WordPress uygulamasına özel olarak optimize edilmiştir. Bu özellikler sayesinde hız optimizasyonu yapılmış bir wordpress sitesine sahip olursunuz.

Dijital Hizmetlerimizden Yararlanın.

Yaptığımız işleri beğeninize sunmanın, kendimizi tanıtmanın en iyi yolu olduğunu biliyoruz.  Dijital pazarlama, google reklamları, seo ve web tasarımı gibi süreçlerini yönettiğimiz müşterilerimizden sadece birkaçı.

dijital pazarlama, dijital pazarlama blogu, dijital pazarlama danışmanlığı, dijital ajans

Dijital Pazarlama
Danışmanlığı

Dijital reklamlar, dijital pazarlamanın vazgeçilmezidir.  Planlanan bütçe dahilinde, web sitenizin ya da sosyal medya hesabınızın üst sıralarda listelenmesini sağlar. Google Ads ya da instagram, facebook üzerinden verilen reklamlar dijital reklamlardır. Doğru planlanmış dijital reklamlar web sitenize ve sosyal medya hesaplarınıza ziyaretçi sağlayarak gelirinizi arttırabilir.
Arama motoru optimizasyonu, seo danışmanlığı dijital stratejinin olmazsa olmaz parçalarından biridir. Seo danışmanlığı hizmetimizden dijital sözleşmeyle faydalanabilirsiniz. Seo danışmanlık hizmeti

SEO Danışmanlığı
Hizmeti

Arama motoru optimizasyonu ya da SEO web siteniz üzerinden yeni müşterilere ulaşmak ve bilinirliğinizi arttırma amaçlı yapılan teknik çalışmalardır. Sektörünüze ait anahtar kelime ve konuları belirlenir ve bunlar üzerinde teknik çalışmalar yapılır. Bilinirliğiniz ve görünürlüğünüzün artışı gelirinize olumlu yönde etki eder.
sosyal medya ajansı, sosyal medya reklam ajansı, sosyal medya reklam ajansı nedir, sosyal medya reklam ajansı ne yapar

Sosyal Medya
Yönetimi ve Pazarlaması

Radyoların yerini alan televizyon ve ardından televizyonun pabucunu dama atan internet. Yeni nesil dünyada sosyal medya kanalları hedef kitlenizle iletişime geçtiğiniz uğrak yerlerden biridir. Doğru seçilmiş sosyal medya ajansı sosyal medya hesaplarınıza prestij kazandırarak gelirinizi arttırmaya yardımcı olur.

wordpress hosting, wordpress hosting nedir, wordpress hosting paketleri, web hosting, wordpress hosting fiması

WordPress Hosting

Popüler içerik yönetimi WordPress tabanlı web sitenizi barındıracağınız hızlı ve uygun wordpress hosting, Turhost iş birliğiyle Brandaft’ta! WordPress siteniz için, yüksek performans sahibi wordpress hosting hizmetinden yararlanın.
Web projelerinize ya da markanıza uygun mobil uyumlu web tasarımlarımızla fark yaratın. Hızlı çalışan kullanıcı dostu web sitenizin ziyaretçi sayısı artarak gelirinize olumlu yönde etki edecektir. Kurumsal web tasarım çalışmalarımıza göz atın. web tasarımı, web tasarım, web sitesi tasarımıdijital pazarlama, dijital pazarlama blogu, dijital pazarlama danışmanlığı, dijital ajans

Web Tasarımı

Web projelerinize ya da markanıza uygun mobil uyumlu web tasarımlarımızla fark yaratın. Hızlı çalışan kullanıcı dostu web sitenizin ziyaretçi sayısı artarak gelirinize olumlu yönde etki edecektir. Kurumsal web tasarım çalışmalarımıza göz atın.

E ticaret siteleri için web sitesinin tasarımı, kullanım kolaylığı ve erişilebilirliği önemlidir. Dijital strateji, dijital pazarlama teknikleri ve arama motoru opitimizasyonu çalışmalarıyla müşterilerinize kolayca ulaşabilir, rekolarınızı her ay yenileyebilirsiniz. e ticaret web sitesi tasarımı, e ticaret web sitesi, web sitesi tasarımı, web tasarım

E-Ticaret Çözümleri

E ticaret siteleri için web sitesinin tasarımı, kullanım kolaylığı ve erişilebilirliği önemlidir. Dijital strateji, dijital pazarlama teknikleri ve arama motoru opitimizasyonu çalışmalarıyla müşterilerinize kolayca ulaşabilir, rekolarınızı her ay yenileyebilirsiniz.

Brandaft Dijital Ajans
Dijital Pazarlama Blogu

seo ajansı, istanbul seo ajansı, ankara seo ajansı, bursa seo ajansı, izmir seo ajansı
SEO

SEO Ajansı Tercihinizi Doğru Yapın!

SEO Ajansı, web sitelerinin organik trafiğini ve dönüşüm oranını artırmak üzere çalışmalar yapan firmalardır. Size özel kurgulanmış bir dijital strateji kapsamında, arama motoru optimizasyonu çalışmalarınız Brandaft Dijital Ajans tarafından profesyonelce yürütülür. Marka bilinirliğini artırmak ve doğru hedef kitleye ulaşmanızda arama motoru optimizasyonu çalışmalarının rolü oldukça önemlidir.

seo stratejisi, brandaft dijital ajans
SEO

SEO Stratejisi Nasıl Olmalıdır?

Online varlığınızın uzun soluklu olması ve dijital bilinirliğinizin arttırma yollarından en önemlisi doğru kurgulanmış bir stratejiye sahip olmaktır. Sürekli gelişen bu ortamda bilinirliğini artırmak için SEO stratejisine sahip olmak gerekir. Bunun için araştırma yapıp bir plan dâhilinde hareket etmek çok daha yararlı olacaktır. SEO stratejisi kurgularken nelere dikkat etmeniz gerektiğini yazımızda ele aldık.

jivochat canlı destek sistemi
WordPress Eklentileri

Jivochat Canlı Destek Sistemi

Türkçe canlı destek sistemi JivoChat, e-ticaret sitelerinde dönüşüm ve satışları artırmada çok iddialı   “Sitenize gelen ziyaretçileri, mutlu müşterilere dönüştürün!” sloganı ile Türkiye pazarına giriş

dijital strateji, dijital strateji nedir, brandaft dijital ajans
Dijital Pazarlama

Dijital Strateji Nedir?

Dijital strateji, iş performansını iyileştirmek için teknolojiyi kullanmaya odaklanır. Markanın ya da kuruluşun, teknoloji ile yeni rekabet fırsatları yaratmak için gideceği yönü ve bu değişiklikleri gerçekleştirmek için gereksinim duyduğu teknikleri dijital strateji belirler.

Mecidiyeköy web tasarım, Mecidiyeköy web tasarım ajansı, brandaft dijital ajans
Web Tasarım

Mecidiyeköy Web Tasarım Ajansı

Kurumsal web sitesi tasarımları için Mecidiyeköy web tasarım ajansı olarak faaliyet gösteren Brandaft ile çalışarak ziyaretçi ve dönüşüm oranınızı yükseltebilirsiniz. Mecidiyeköy web tasarım, Mecidiyeköy web tasarım ajansı gibi aramalarla ajansımıza ulaşabilirsiniz.

şişli web tasarım, şişli web tasarım ajansı, brandaft dijital ajans
Web Tasarım

Şişli Web Tasarım Ajansı

Kurumsal web sitesi tasarımları için Şişli web tasarım ajansı olarak faaliyet gösteren Brandaft ile çalışarak ziyaretçi ve dönüşüm oranınızı yükseltebilirsiniz. Şişli web tasarım, Şişli web tasarım ajansı gibi aramalarla ajansımıza ulaşabilirsiniz.

küçükçekmece web tasarım firması, küçükçekmece web tasarım, brandaft dijital ajans
Web Tasarım

Küçükçekmece Web Tasarım Firmaları

Kurumsal web sitesi tasarımları için Küçükçekmece web tasarım ajansı olarak faaliyet gösteren Brandaft ile çalışarak ziyaretçi ve dönüşüm oranınızı yükseltebilirsiniz. Küçükçekmece web tasarım, Küçükçekmece web tasarım ajansı gibi aramalarla ajansımıza ulaşabilirsiniz.

kartal web tasarım, kartal web tasarım firmaları, dijital ajans
Web Tasarım

Kartal Web Tasarım Firmaları

Kurumsal web sitesi tasarımları için Kartal web tasarım ajansı olarak faaliyet gösteren Brandaft ile çalışarak ziyaretçi ve dönüşüm oranınızı yükseltebilirsiniz. Kartal web tasarım, Kartal web tasarım ajansı gibi aramalarla ajansımıza ulaşabilirsiniz.