WordPress Hosting Paketleri

Popüler içerik yönetim sistemi WordPress tabanlı web sitenizi barındıracağınız hızlı ve uygun wordpress hosting, Turhost iş birliğiyle Brandaft’ta! WordPress siteniz için, yüksek performans sahibi  hosting paketlerimizden faydalanın.

wordpress hosting, wordpress hosting nedir, wordpress hosting paketleri, web hosting, wordpress hosting fiması
wordpress hosting, wordpress hosting nedir, wordpress hosting paketleri, web hosting, wordpress hosting fiması, seo uyumlu tema, seo uyumlu wordpress teması, seo uyumlu wordpress teması nasıl seçilir

WordPress Nedir?

Populer içerik yönetim sistemi WordPress, iki üniversiteli gencin 2003 yılında açık kaynaklı bir yazılımla kurduğu ücretsiz içerik yönetimi sisteminin adıdır. Dünyada kullanımı yaklaşık %35 olan WordPress yazılımı PHP ve MySQL ile kurulmuştur. İnternet sitesi (blog, e-ticaret, öneri, haber, tarif vb.) kurmak isteyen kişiler herhangi bir yazılım bilgisi gereksinimleri olmadan içerik, ürün, paylaşım yayınlama imkânlarına sahip olurlar. WordPress’in geniş bir ağa sahip olmasından dolayı, pek çok kişi bu sistemi daha da geliştirmek için çalıştığından sürekli güncelliğini korumaktadır.

Neden WordPress Hosting?

%100 Bulut ve NVME SSD Storage altyapısı üzerinden çalışan WordPress uyumlu hosting paketleri yüksek performans sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Hosting paketlerinde bulunan i Litespeed Web Sunucusu ile tam uyumlu olarak çalışan Ücretsiz LSCache modülü ile WordPress sitenizi 4-5 kata kadar hızlandırabilirsiniz.

wordpress hosting, wordpress hosting nedir, wordpress hosting paketleri, web hosting, wordpress hosting fiması

WordPress Hosting Özellikleri

Domain uzantılı
e posta adresi

Hosting paketlerimizi satın alarak, ücretsiz olarak domain uzantınza sahip kurumsal e posta adresi kullanabilirsiniz. E posta hesaplarınız, cpanel, gsuite ve yandex mail gibi hizmetlerle uyumludur.

Geniş eklenti ve tema seçeneği

Hemen her amaca yönelik düşünülerek geliştirilmiş geniş eklenti ve tema havuzundan, size en uygun olanı seçerek kolayca kurabilirsiniz.

Bütçenize göre
hosting planı

Her web sitesinin teknik alt yapısı aynı olmayabilir. Her ihtiyaca göre ayrı ayrı gruplandırdığımız hosting paketlerimizle bütçenizi korumanıza yardımcı oluyoruz.

Statik IP

Kurumsal web siteniz için size özel Atanmış statik ip tanımlama hizmeti sunuyoruz. SSL Sertifikası ve Arama motoru optimizasyonu çalışmarı için ideal. 

DDOS 1 Gbit/s

Su uyur, düşman uyumaz diyorsanız, eb Sitenize karşı yapılacak DDOS saldırılarını filtreleme hizmeti sağladığımızı söylemekten mutluluk duyarız..

Yedeklerden dönüş işlemi

Periyodik olarak alınan web sitenizin yedeklerine dilediğiniz zaman dönüş yapılmasını talep edebilirsiniz. Yedekleme işlemi ekstra ücretlendirilir.
Mobil uyumlu ve hızlı web siteleri

Kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu ve hızlı web siteleri 1499 TL + KDV ‘den başlayan fiyatlarla. Detaylı bilgi için formu doldur.

Kurumsal web sitesi tasarımı, sizi profesyonel gösteren unsurlardan biridir.

WordPress Hosting Paketleri

WP - Başlangıç

Ufak Siteler İçin
$2.79
$ 1
49
Aylık*
 • 1 Web Sitesi
 • 50 GB Trafik
 • 2 Gb RAM
 • 1 core CPU
 • 5 x 500 MB E posta

WP - Limitsiz

Orta Büyüklükte Siteler İçin
$3.89
$ 2
79
Aylık*
 • 1 Web Sitesi
 • Limitsiz Trafik
 • 2 GB RAM
 • 2 core CPU
 • 20 x 500 MB E posta
Popüler

WP - Limitsiz 3

Birden Fazla Sitesi Olanlara
$6.39
$ 5
49
Aylık*
 • 3 Web sitesi
 • Limitsiz Trafik
 • 4 GB RAM
 • 2 core CPU
 • 20 x 500 MB E posta
wordpress hosting, wordpress hosting nedir, wordpress hosting paketleri, web hosting, wordpress hosting fiması

Sahneleme özelliği

Web sitenizde değişiklik yapmak isterseniz, wordpress siteniz için bir test (Staging) ortamı oluşturabilir düzenlemelerinizden sonra canlı sistem üzerine yükleyebilirsiniz. Sahneleme özelliği ni sadece wordpress hosting paketleri ile kullanabilirsiniz.

Ücretsiz hız optimizasyonu

WordPress sitenizde hız sorunu yaşıyorsanız bunu düzeltebiliriz. Sitenizi taşıdıktan sonra Turhost teknik ekibim sitenizi incelesin ve sistemsel olarak yapılacak gerekli düzenlemeleri sağlasın. Ayrıca Lite Speed Cache eklentisine de ücretsiz sahip oluyorsunuz.

wordpress hosting, wordpress hosting nedir, wordpress hosting paketleri, web hosting, wordpress hosting fiması, Web sitenizin hızlı çalışması Pagerank değerini arttırarak seo çalışmalarında başarılı olmanızı sağlar.

WordPress Hosting Sıkça Sorulan Sorular

 Popüler içerik denetim sistemi olan WordPress sitenizin %100 uyumlu bir şekilde çalışabileceği bir hosting paketidir. Hız optimizasyonu yapılmış, SSD’li bulut servarlarımız web sitenizin SEO çalışmalarını da olumlu etkileyecektir.

Gelişmiş özel WordPress yönetim panelimiz sayesinde WordPress sitesi kurulumunu tek bir tık ile 1 dakika için siz de gerçekleştirebilirsiniz. Ancak sorun yaşamanız halinde, Turhost teknik destek ekibiyle iletişime geçerek wordpress kurulumu konusunda yardım alabilirsiniz.

Hosting paketleri, özel olarak konfigürasyonu gerçekleştirilmiş, %100 SSD sunucularda barındırılmaktadır. Bu sayede gezi, spor, kültür, yemek, teknoloji içeriklerine sahip kişisel bloğunuzu ya da işletmenize ait kurumsal web sitenizi tek tıkla kurabilir, cPanel ya da Plesk Panel üzerinden tema ve eklentilerinizi yönetebilir, güncelleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca wordpress hosting paketleri sahneleme özelliği de bir diğer avantaj.

Tek bir tıkla kolayca kuracağınız şekilde tasarlanmış wordpress hosting paketleri ile hiç bir teknik destek almadan kurulumu gerçekleştirebilrisiniz. Gelişmiş Turhost panel üzerinden cpanel yada Plesk’e erişip, WordPress kur butonuna bastığınızda kurulum bir dakikadan kısa bir sürede gerçekleşmiş oluyor.

Tek bir tıkla kolayca kuracağınız şekilde tasarlanmış wordpress hosting paketlerimiz ile hiç bir teknik destek almadan kurulumu gerçekleştirebilrisiniz. Gelişmiş Turhost panel üzerinden cpanel yada Plesk’e erişip, WordPress kur butonuna bastığınızda kurulum bir dakikadan kısa bir sürede gerçekleşmiş oluyor.
WordPress’in kullanım yaygınlığı düşünüldüğünde aslında bu sorunun cevabı hayal gücünüzde saklı. WordPress hosting ve wordpress alt yapısının sağladığı binlerce eklenti ve tema içinden amacınıza en uygun olanları seçip dilediğiniz gibi bir web sitesi kurmanız mümkün.

WordPress hosting paketleri satın alındığında Turhost, taşıma işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştiriyor.

Wordpress hosting paketlerinin tamamı, WordPress içerik yönetim sistemine göre tasarlanmıştır. Kullanacağınız wordpress sitelerde hiçbir şekilde problem yaşamazsınız. Aynı zamanda donanımsal ve yazılımsal kaynaklar WordPress uygulamasına özel olarak optimize edilmiştir. Bu özellikler sayesinde hız optimizasyonu yapılmış bir wordpress sitesine sahip olursunuz.

Brandaft Dijital Ajans
Dijital Pazarlama Blogu

seo stratejisi, brandaft dijital ajans
SEO

SEO Stratejisi Oluşturmada 9 Etkili Yöntem

Online varlığınızın uzun soluklu olması ve dijital bilinirliğinizin arttırma yollarından en önemlisi doğru kurgulanmış bir stratejiye sahip olmaktır. Sürekli gelişen bu ortamda bilinirliğini artırmak için SEO stratejisine sahip olmak gerekir. Bunun için araştırma yapıp bir plan dâhilinde hareket etmek çok daha yararlı olacaktır. SEO stratejisi kurgularken nelere dikkat etmeniz gerektiğini yazımızda ele aldık.

jivochat canlı destek sistemi
WordPress Eklentileri

Jivochat Canlı Destek Sistemi

Türkçe canlı destek sistemi JivoChat, e-ticaret sitelerinde dönüşüm ve satışları artırmada çok iddialı   “Sitenize gelen ziyaretçileri, mutlu müşterilere dönüştürün!” sloganı ile Türkiye pazarına giriş

wordpress dil eklentileri, çoklu dil eklentisi, wordpress dil eklentisi
WordPress Eklentileri

WordPress Dil Eklentileri ile Dünya’ya açılın.

Amacı her ne olursa olsun WordPress sitenize çeşitli yabancı dil seçenekleri ekleyerek, diğer ülkelerden de ziyaretçi çekmeyi hedefleyebilirsiniz. Amacınıza WordPress dil eklentileri kullanarak ulaşmanız oldukça

Wordpress 5.5, wordpress 5.5 güncellemesi, kadence teması, kadence
WordPress

WordPress 5.5, Yeni Blog Builder ve Otomatik Güncelleme Seçenekleriyle Geliyor

WordPress, dünyada en yaygın kullanılan içerik yönetim sistemlerinden bir tanesi. Yeni çıkacak olan WordPress 5.5 güncellemesi, Gutenberg’den sonra çok ses getirecek özelliklerle geliyor. Bu yazımızda hem 5.5 güncellemesini, hem de bu güncellemeyle performans canavarına dönüşen ücretsiz WordPress teması Kadence mercek altına alınacak.

kurumsal web tasarım, kurumsal web sitesi tasarımı, kurumsal web tasarım örnekleri
Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Günümüzde internet kullanımının ihtiyaç haline dönüşmesiyle profesyonel web tasarım kurumsal firmalar arasında bir gereklilik olmuştur. . Bu yazımızda kurumsal web sitesi tasarımı hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

wordpress hosting, wordpress hosting nedir, wordpress hosting paketleri, web hosting, wordpress hosting fiması, seo uyumlu tema, seo uyumlu wordpress teması, seo uyumlu wordpress teması nasıl seçilir
WordPress

SEO Uyumlu WordPress Teması

SEO, WordPress’te tema seçerken önemsenmesi gereken özelliklerin arasındadır. SEO uyumlu WordPress teması nasıl seçilir? Bu sorunun cevabı ilerleyen başlıklarda ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır.