Web Tasarım

Mobil Uyumlu Hızlı Web Siteleri

Hızlı çalışan, mobil uyumlu web siteleri ile dönüşüm oranınızı yükseltin. İnternet sitenizin 3 saniyeden kısa sürede açılacağını garanti ediyoruz. Web tasarım projeniz için bizden teklif alın.

Mobil Uyumluluk

Mobil cihazların yaygınlaşmasıyla beraber internet sitelerinin mobil uyumlu tasarlanması zorunlu hale geldi.

Hızlı Web Siteleri

Yüksek dönüşüm oranlarına sahip, dijital pazarlamaya uygun hızlı bir web sitesine sahip olun.

Wordpress

Yaygın kullanılan içerik yönetim sistemi WordPress altyapısı ile geniş kütüphanelerden faydalanın.

SEO Uyumlu Yapı

Hedef kitlenize göre tasarlanmış, SEO alt yapısına uygun web siteleriyle yüksek dönüşüm oranlarının tadını çıkartın.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimliğiniz bir başka deyişle güvenilirliğiniz. İhtiyacınız olan kurumsal kimliği web ve grafik tasarım departmanımızla sahip olun.

Kullanıcı Dostu Tasarım

Tüm cihazlarda sorunsuz çalışan, kullanıcı deneyimi ön planda tutularak tasarladığımız web sitelerine göz atın.

Sıkça Sorulan Sorular

Web sitesi tasarımı hizmetimiz hakkında sıkça sorulan sorulara göz atın.

Tasarım fikirlerinin estetik çizgisinde, bir amaç için belli ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulamaya dönüşmesi işlemleridir. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından ortaya aktif bir web sitesi çıkar. Web site tasarımı uygulamasının ardından son kullanıcılar bir web tarayıcısı yardımıyla internet üzerinden web sitelerine erişebilirler. Web tasarımı nedir sorusuna verebileceğimiz en kısa cevap bu olabilir.

Firmaların ve şirketlerin vitrini sayılabilecek kurumsal web siteleri, internet üzerinden müşterinin sorularına yanıt verecek ve merakını giderecek her türlü profesyonel bilgiyi içerecek şekilde tasarlanmalıdır. İşletmenizin internet üzerindeki temsilcisi web siteniz ve sosyal medya hesaplarınızdır. Web siteleri için profesyonel web tasarım desteği alınırsa beğeni ve ziyaretçi oranı yükselir.

Web tasarım fiyatları, projenin detayı, kapsamı ve kullanılacak alt yapıya göre değişmektedir. Fiyatlarımız 1499 TL + KDV’den başlıyor.

Teslim süresi projenin detayına göre değişiyor. Ortalama web tasarım projesini bitirme süremiz 5 – 15 iş günü arasındadır.

WordPress, dünyada en yaygın kullanılan içerik yönetim sistemlerinden bir tanesi. Yayında olan web sitelerinin %35’inin WordPress alt yapılı olduğu söyleniyor. SEO uyumlu yapısı ve yaygın kullanımıyla mobil uyumlu WordPress web siteleri tasarlıyoruz.

İnternet sitenizin estetik görünümü kadar ulaşılabilirliği de önemlidir. SEO uyumlu alt yapı, link yapınızın ve tasarımızın arama motorlarının seveceği şekilde oluşturulmasıdır.

Hizmetlerimiz

İçeriklerimizi takip ederek bizden haberdar olun.

web tasarım fiyatları, web tasarım fiyatları 2021

Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatları çok geniş bir ölçekte olduğundan zaman zaman web sitesi tasarlatmak isteyenlerin kafası karışabiliyor. Yazımızda web sitesi tasarımı fiyatlarının neye göre değiştiğini inceleyecek ve her bütçeye uygun olarak hazırlanmış paketlerimizden söz edeceğiz.

Devamını Oku
seo analizi, ücretsiz seo analizi, raporlama, google seo

Ücretsiz SEO Analizi

SEO Analizi Ayrıntılı ve Ücretsiz SEO analiz raporu. SEO analizi, web sitenizin SEO kriterlerine uygunluğunu, web sitelerin arama motorundaki ortalama konumu, rakip analizi gibi dijital

Devamını Oku
kurumsal web tasarım, kurumsal web sitesi tasarımı, kurumsal web tasarım örnekleri

Kurumsal Web Tasarım

Günümüzde internet kullanımının ihtiyaç haline dönüşmesiyle profesyonel web tasarım kurumsal firmalar arasında bir gereklilik olmuştur. . Bu yazımızda kurumsal web sitesi tasarımı hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Devamını Oku
wordpress hosting, wordpress hosting nedir, wordpress hosting paketleri, web hosting, wordpress hosting fiması, seo uyumlu tema, seo uyumlu wordpress teması, seo uyumlu wordpress teması nasıl seçilir

SEO Uyumlu WordPress Teması

SEO, WordPress’te tema seçerken önemsenmesi gereken özelliklerin arasındadır. SEO uyumlu WordPress teması nasıl seçilir? Bu sorunun cevabı ilerleyen başlıklarda ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır.

Devamını Oku
Yoast SEO

Yoast SEO Ayarları 2020

En iyi WordPress SEO eklentisi olarak kabul edilen Yoast SEO, wordpress tabanlı web sitelerinizde kullanabileceğiniz bir SEO eklentisidir. Hazırladığımız rehberde Yoast SEO ayarları ve Yoast SEO kurulumu adımlarını takip edebilirsiniz.

Devamını Oku