Web Tasarım Fiyatları

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
web tasarım fiyatları

Web tasarım fiyatları çok geniş bir ölçekte olduğundan zaman zaman web sitesi tasarlatmak isteyenlerin kafası karışabiliyor. Yazımızda web sitesi tasarımı fiyatlarının neye göre değiştiğini inceleyecek ve her bütçeye uygun olarak hazırlanmış paketlerimizden söz edeceğiz. 

Web Tasarım Fiyatları

Her ürün ya da hizmette olduğu gibi web tasarım fiyatları da belirlenirken maliyet ve işçilik göz önünde bulundurulur. Alan adı, hosting ya da kullanılacak WordPress eklentileri maliyet giderleri arasında gösterilebilir. Web sitesinin çeşidi ve proje üzerinde harcanacak zaman işçilik maliyeti olarak eklenir.

Fiyatlara neler dahil?

  • Yeni açılacak web sitelerinin, 1 yıllık alan adı ve hosting giderleri tarafımızdan karşılanır. 
  • WordPress web sitenizin yapımında kullanılacak gerekli eklentiler tarafımızdan karşılanır. Opsiyonel olarak eklenecek yazılımlar, paket dahilinde değilse ekstra ücretlendirilecektir.
  • Bütün projeler paket fark etmeksizin mobil uyumlu olarak tasarlanır.
  • Paket dahilinde ya da opsiyonel olarak aldığınız eklentiler, web sitenize 1 yıllık lisanslanır.
  • Web sitenizin bakım ve güncellemeleri, tarafımızdan 1 yıllık ücretsiz olarak yapılır. Yıllık süreçte, kullanıcı hatası kaynaklı sorunlar web tasarım fiyatlarına dahil değildir, ekstra ücretlendirilir. 
Mobil uyumlu ve hızlı web siteleri

Kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu ve hızlı web siteleri 1499 TL + KDV ‘den başlayan fiyatlarla. Detaylı bilgi için formu doldur.

Kurumsal web sitesi tasarımı, sizi profesyonel gösteren unsurlardan biridir.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

Firmaların ve şirketlerin vitrini sayılabilecek kurumsal web siteleri, internet üzerinden müşterinin sorularına yanıt verecek ve merakını giderecek her türlü profesyonel bilgiyi içerecek şekilde tasarlanmalıdır. İşletmenizin internet üzerindeki temsilcisi web siteniz ve sosyal medya hesaplarınızdır. Web siteleri için profesyonel web tasarım desteği alınırsa beğeni ve ziyaretçi oranı yükselir.

İlgili İçerik : Kurumsal Web Tasarım

Web site tasarım fiyatları neye göre değişiyor?


Alan adı ve sunucu giderlerinin yanı sıra, web site tasarım fiyatlarını değiştiren faktör proje üzerine harcanan zaman ve kullanılacak teknolojik alt yapıdır. Buna göre, ortalama bir web sitesi tasarımının 1000 – 2000 TL gibi bir fiyat aralığından başladığını söyleyebiliriz. Projeniz için kullanılacak yazılım çözümleri, harcanacak zaman ve katılacak özellikler fiyatları artırır. 

Mobil Uyumluluk

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte, mobil cihazlar internete bağlanmak için kullanılan en yaygın aygıt haline geldi. Bir web sitesinin mobil uyumlu olmaması hem arama motorları hem de kullanıcılar tarafından hoş karşılanmayacaktır. 

Açılış Hızı

Bir web sitesinin sahip olması gereken en önemli özelliklerden bir tanesi de açılışının hızlı oluşudur.  Araştırmalar 3 saniyeden yavaş açılan web sitelerinin kullanıcılar tarafından terk edildiğini gösteriyor. Turhost güvencesiyle sunduğumuz hızlı sunucular ve kuvvetli yazılımsal alt yapımız sizlere hızlı web siteleri tasarlayabilmemize olanak sağlıyor.

SEO Uyumlu Yapı

Ulaşılabilirlik ve tanınırlığın en az estetetik görüntü kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. On Page optimizasyonu yapılmış, SEO dostu alt yapıya sahip web siteleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik oluşturma markalaşma sürecinin önemli basamaklarından bir tanesidir. Müşterinizin size olan güvenini artırır. İnce detayları düşünerek tasarladığımız kurumsal web sitelerine göz atın.

E Ticaret

E Ticaret web sitesi tasarımı için bizimle iletişime geçin.

Kullandığımız Alt Yapılar

CMS : WordPress
Temalar : Hello Theme

Eklentiler :  Elementor Pro, Yoast SEO Premium, WpRocket

Mobil uyumlu ve hızlı web siteleri

Kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu ve hızlı web siteleri 1499 TL + KDV ‘den başlayan fiyatlarla. Detaylı bilgi için formu doldur.

Kurumsal web sitesi tasarımı, sizi profesyonel gösteren unsurlardan biridir.

Bülten abone olarak içeriklerden ilk siz haberdar olun.

Yayınladığımız içeriklerden ilk siz haberdar olmak için e posta bültenimize abone olun.

Son eklenen yazılar

Web projeniz için teklif alın.

Arama trafiğinizi ve dönüş oranlarınızı artıralım.

Teklif almak için formu eksiksiz doldurun. Size en kısa süre içerisinde dönüş yapacağız.

Ücretsiz SEO Analiz
Bilgi Formu

Ücretsiz SEO analiz raporunuzun hazırlanabilmesi için aşağıdaki bilgileri lütfen eksiksiz girin. Raporunuz üç gün içinde belirtilen mail adresine iletilecektir.