Dijital pazarlama danışmanlığı ile
hedef kitlenize kolayca ulaşın!

Geleneksel pazarlama yöntemleri kullanılmadan internet ve sosyal medya kanalları üzerinden ajans bazında gerçekleştirilen pazarlama faaliyetlerinin bütününe dijital pazarlama danışmanlığı  adı verilir. Teknolojinin, bilgisayarların, akıllı telefonların evrimi ve internet erişiminin kolaylaşması ile birlikte dijital pazarlama terimi hayatımıza giriş yapmıştır. Böylelikle dijital pazarlama danışmanlığı da bir sektör haline gelmiş, son yıllarda birçok dijital pazarlama ajansı açılmıştır.

Dijital pazarlama danışmanlığı, sosyal medya, web siteniz gibi dijital ortamdaki tüm araçlardaki pazarlama faaliyetlerini yürütür.

İstanbul Dijital Ajans

izmir dijital ajans, brandaft dijital ajans

İzmir Dijital Ajans

antalya dijital ajans, brandaft dijital ajans

Antalya Dijital Ajans

Eskişehir dijital ajans, brandaft dijital ajans

Eskişehir Dijital Ajans

Dijital pazarlama danışmanlığı hizmetini dijital ajans sözleşmesi imzalayarak alabilirsiniz.

Neden dijital pazarlama danışmanlığı hizmeti almalısınız?

Dijital pazarlamanın verimi ve sektörün hızlı bir şekilde genişlemesi, büyük ya da küçük her girişimin dijital pazarlama faaliyetlerine belirli bir bütçe ayırmasını sağladı. Dijital devrim değişime ayak uyduran işletmelerin güçlenmesine, kendini yenilemeyenlerin ise yavaş yavaş kaybolmasına neden oldu. Böylelikle, dijital pazarlama danışmanlığı önemli ve aranan bir hizmet haline geldi. Geri dönüş ve satış oranlarının, reklam kampanyalarının ulaştığı kişi sayılarının aynı bütçe ile gerçekleştirilecek diğer pazarlama yöntemlerinden yüksek olması online pazarlamanın önemini ortaya koymaktadır.

Dijital dönüşüm ile her şey mümkün!

İnternet kullanımının ve mobil cihazların hızlı evrimi ile birlikte sosyal medya hayatımızın önemli bir parçası haline geldi. Hemen hemen hepimizin birden fazla sosyal medya hesabı var. Tıpkı kendiniz gibi işinizin ya da ürününüzün de dijital ortamda bir varlığı olmalıdır. Ülkemizde sosyal medya ve internet kullanım sürelerinin yüksek olması dijital pazarlamayı işletme faaliyetlerinin vazgeçilmez unsurlarından birisi yapmaktadır. İş yerinizin işlek bi cadde olmasını istemenizle aynı sebepten ötürü dijital ortamda varlığınız olmalıdır. Varlığını dijital platformlara taşıyan ve dijital strateji sahibi işletmelerin bilinirliği yüksek oranda artmaktadır.
Dijital ajans sözleşmesiyle, dijital pazarlama ajansı harici pazarlama biriminiz gibi çalışarak dijital pazarlama danışmanlığı yapar.
Brandaft Dijital ajans, dijital pazarlama danışmanlığı ile dijital stratejinizi güçlendirin.

Dijital Pazarlama Ajansı ile çalışarak
firmanızı ekstra maliyetlerden kurtarın.

Dijital pazarlama ajansı, tıpkı firmanızdaki pazarlama birimi gibi çalışır. Aradaki tek fark kendi dijital pazarlama biriminizi kurmaya çalışmanızın daha maliyetli olması. Dijital ajans sözleşmesiyle harici dijital pazarlama biriminizi oluşturun. Dijital alanda hizmet veren Brandaft dijital ajans ile gücünüze güç katın.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Dijital pazarlama, işletmeniz, ürününüz ya da şahsınız için dijital ortamda yapılan tanıtım ve bilinirlik çalışmalarına verilen genel isimdir. Dijital pazarlama danışmanlığı kapsamında web siteniz ve tüm sosyal medya hesaplarınızda belirlenen dijital strateji dahilinde insiyatif alınır. Dijital pazarlamanızı geliştirmeniz için hazırladığımız aşağıdaki dökümantasyonu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Dijital strateji belirlerken
hedef kitlenizi yakından tanıyın.

Google’da saniyede 75.000 arama yapıldığını biliyor muydunuz? İçerik pazarlaması belki de en önemli dijital pazarlama tekniğidir. Hedef kitlenin ilgilendiği ya da cevap aradığı konularda içerik üretmek işletmeyi bulunabilir kıldığı gibi yeni müşterilere ulaşmaya da yardımcı olur. Web sitesi ve sosyal medya gibi pazarlama kanalları içerik pazarlamasıyla daha işlevsel kullanılır. İçerik pazarlamasında belirlemeniz gereken yol haritası hedef kitlenizin ihtiyaçlarıyla şekillenmelidir. Yayınladığınız içeriklerden alınan performanslar da yapılması gereken doğrulara yönelik fikir verecektir. Kaliteli ve özgün içerikler organik trafiğinizi arttırır.

İçerik Pazarlama ile
ürünlerinizi hedef kitlenizle buluşturun.

Google reklamları -Google Adwords- ya da sosyal medya reklamlarında ilk adım müşteri ya da ziyaretçilerin kim olduğunu bilmekten geçer. Semrush, Ahrefs gibi pazarlama sürecine yön verebileceğiniz çeşitli araçlar hedef kitlenizi seçmenize yardımcı olabilir. Web sitesi ya da sosyal medya ürettiğiniz içeriklerin performans takibi de en az içerik üretmek kadar önemlidir. Hedef kitlenizin doğruluğu satın alma ve satış yapma oranlarınızı ciddi oranda yükseltecektir. İçeriklerinizi hedef kitlenize göre şekillendirmenizle beraber sitenize gelen trafik hızlı bir şekilde artacaktır.
Brandaft bir web tasarım ve dijital reklam ajansıdır. Görünüşünüz ve bilinirliğiniz bizim için önemli. Dijital stratejinizi geliştirerek, sizi gereksiz harcamalardan kurtarıyor ve yeni nesil tekniklerle dönüşüm oranınızı arttıracak çözümler üretiyoruz. Dijital ajans anlaşmasıyla firmanıza ait bir dijital pazarlama birimi oluşturabilirsiniz. sosyal medya ajansı, sosyal medya reklam ajansı, sosyal medya reklam ajansı nedir, sosyal medya reklam ajansı ne yapar

Dijital stratejinizi oluşturun.

Brandft bir web tasarım ve dijital reklam ajansıdır. Görünüşünüz ve bilinirliğiniz bizim için önemli. Dijital stratejinizi geliştirerek, sizi gereksiz harcamalardan kurtarıyor ve yeni nesil tekniklerle dönüşüm oranınızı arttıracak çözümler üretiyoruz. Dijital ajans anlaşmasıyla firmanıza ait bir dijital pazarlama birimi oluşturabilirsiniz.

  • İçeriklerinizi Optimize Ederek Organik Trafiğinizi Arttırın.

Google, Yandex gibi arama motorlarında sektörünüze dair yapılan aramalarda görünür olun. Hedeflediğiniz anahtar kelimelerde ve konularda arama motoru optimizasyonu ile ürün ya da hizmetinizle ilgilenen kişilerin karşısına çıkın.
  • Dijital Pazarlama Araçları Kullanarak Performans Takibi Yapın.

Web sitenizin ve içeriklerinizin performansını takip ederek elinizdeki bilgileri trafiğinizi arttırmak için kullanın. Performans takibini kolaylaştıracak ve kullanmayı sevdiğimiz birkaç aracı sizlerle paylaşıyoruz.
Google analytics'ten gelen veriler ışığında seo danışmanlığı ajansı insiyatif alarak dijital stratejinizi belirler.

Google Analytics ile Dijital Strateji Geliştirin!

Ücretsiz kullanacağınız Google Analytics ile birlikte gerçek zamanlı olarak web sitenizin trafiğini takip edebilir, demografik bilgilere göz atabilirsiniz. Kullanıcıların hangi sayfaya ne kadar baktığından, demografik bilgilerine kadar pek çok detaylı veriyi derleyen google analytics hakkında daha fazla bilgi edinmek için buradan Google Analytics rehberimizi okuyabilirsiniz.
Google search console, görünür olduğunuz anahtar kelimelere ve web sitenizle alakalı verilere ulaşacağınız ücretsiz bir araçtır.

Google Search Console ile Teknik Sorunlara Elveda!

Google’ın yine ücretsiz olarak kullanıma sunduğu Search Console ile görünür olduğunuz anahtar kelimeleri listeyelebilir, sitenizle ilgili teknik sorunları takip edebilirsiniz. En çok ziyaret edilen sayfalar, görüntülenme sayıları, ve anahtar kelime listelerini panel üzerinden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Search Console ile ilgili rehberimizi buradan okuyabilirsiniz.

Semrush ile dijital dünyanın en çok arananı olun!

Semrush, arama motoru optimizasyonu yaparken kullanmaktan en çok keyif aldığımız araçlardan bir tanesi. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı sürümü olan Semrush dijital pazarlamayı ve stratejilerini oldukça kolaylaştırıyor. Reklam analizi opsiyonlarıyla eşsiz bir tercih. Semrush’ın ücretli ve ücretsiz sürümlerini kıyasladığımız yazıyı buradan okuyabilirsiniz.

Ahrefs kullanarak dönüşüm oranlarınızı en üst düzeye çekin.

Ahrefs tıpkı yakın akrabası Semrush gibi arama motoru optimizasyonu için ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı seçenek sunuyor. Ahrefs, sosyal medya kanallarınızı, dijital reklamlarınızı  ve web sitenizi takip ederek geliştirmeleri raporlar. Ahrefs’ın ücretli ve ücretsiz sürümlerini kıyasladığımız  detaylı yazıyı dijital pazarlama blogundan okuyabilirsiniz.

E-mail pazarlamasıyla müşterilerinize varlığınızı hatırlatın.

  • Hepimizin sürekli gelen maillerden şikayetçi olduğunu biliyoruz. Buna rağmen e-mail pazarlaması hala etkinliğini sürdürüyor. Ancak nefret edilen ve sevilen olmak arasında ince çizgiye dikkat edin. Fazla ve gereksiz atılan e-mailler müşterilerinizi markanızdan uzaklaştırabilir.
  • Ürettiğiniz yeni içerik ve ürünlerinizi e-mail yoluyla müşterilerinize tanıtabilir özel günlerde kurumsal ve sade görünecek kutlama iletileriyle müşterilerinizi önemsediğinizi gösterebilirsiniz. Maillerinizi programlayacağınız ve kurumsal görünüm katacağınız bir başka araçla devam edelim.

Mailchimp ile E Posta Pazarlaması Kampanyaları yapın!

Mailchimp ücretli ve ücretsiz sürümlerinin olduğu e mail pazarlamasında mail tasarımlarınızı yapmanıza ve potansiyel müşterilerinize mail atarak ürününüzü ya da içeriğinizi tanıtacağınız bir araçtır. Mailchimp’i ele aldığımız e posta pazarlaması yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Dijital pazarlama danışmanlığı hizmeti alın.

21. yüzyılda, bir işletmenin devamlılığını koruması dijital dünyada ne kadar bilinir olduğuyla alakalıdır. Dijital pazarlama danışmanlığı markalaşma sürecinizi internet üzerinden destekleyecek dijital strateji ve dijital reklam çalışmalarıdır.

dijital pazarlama, dijital pazarlama blogu, dijital pazarlama danışmanlığı, dijital ajans

Sosyal Medya Reklamları ile ününüze ün katın!

Hepimizin en az birkaç tane sosyal medya hesabının olduğunu düşündüğümüzde Facebook, Instagram gibi kalabalık sosyal medya kanallarında ücretli reklamlar vermek bilinirliğinizi olumlu yönde etkileyecektir. Kaliteli bir görsel ve ilgi çekici bir yazıyla hazırlanan reklamlar marka bilinirliğini arttırıyor. İyi bir bütçe yönetimiyle sosyal medya reklamlarına yatırım yapmak işinizi büyütmenize yardımcı olur.

Hazırladığınız web içeriklerinizi Facebook sayfanızda takipçilerinizle paylaşın. Üreteceğiniz içeriğin kaliteli ve ilgi çekici olduğundan emin olun. İlgi çekici içerikler hem sayfanızın takipçi saysını hem de organik trafiğinizi arttırır.

Kurumsallığın bir diğer şartı da müşterileriniz ile dirsek temasında bulunmaktır. Instagram ve twitter postlarınızı, kullanıcılarınızı harekete geçirecek şekilde hazırlayın. Güçlü iletişim, güven duygusunu tetikler.

Linkedin, iş dünyasının profesyonelleri için hazırlanmış bir sosyal medya platformudur. İşinizden bahsetmek ve sektörünüze getirdiğiniz çözümleri ön plana çıkarmak için oldukça ideal bir ortam.

Dijital Strateji ve Sosyal Medya ilişkisi

Tıpkı hazırladığınız içerikler gibi sosyal medya reklamlarınızın ve paylaşımların da performans sonuçlarını takip etmelisiniz. Bu takiple beraber hedef kitlenize daha uygun içerikler üretebilirsiniz. Edindiğiniz veriler, reklamlara ayırdığınız bütçenin doğruluğunu da ölçerek gereksiz masrafın da önüne geçer. Sosyal medya kanalları ve analiz araçları en önemli dijital strateji aracıdır. Özellikle e-ticaret siteleri sosyal medya reklamlarına oldukça büyük bütçeler ayırabiliyor. Sosyal medyadaki dijital stratejinizi şekillendirmek için aşağıda önereceğimiz araçları kullanmanızı öneriyoruz.

Facebook’un ücretsiz olarak yayınladığı bu araçla facebook ve instagram üzerinden verdiğiniz reklam ve kampanyaların verimliliğini ve dönüşüm oranlarını inceleyebilirsiniz. Facebook ads manager’ı ve kampanya yapılarını incelediğimiz yazılardan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Buffer ücretli ve ücretsiz iki sürümü bulunan sosyal medya hesaplarınızın yönetimini kolaylaştıran bir araçtır. Buffer ile sosyal medya paylaşımlarınızı zamanlayarak kolaylıkla takip edebilirsiniz. Buffer ile ilgili yazımızı okumak için buraya basabilirsiniz.

Google Ads, eski adıyla Adwords (google reklamları), Google’ın site sahiplerine sunduğu ücretli bir reklam aracıdır. Google Ads özetle, ürün ya da hizmetinize dair belirlediğiniz kelimelerde ücret ödeyerek üst sıralarda listelenmesini sağlar. Google Ads Manager kullanarak mevcut reklamlarınızın nasıl performans gösterdiği, dönüşüm oranları gibi birçok konuda raporlar hazırlayabilirsiniz.
Google Ads hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya basabilirsiniz.

wordpress hosting, wordpress hosting nedir, wordpress hosting paketleri, web hosting, wordpress hosting fiması, Web sitenizin hızlı çalışması Pagerank değerini arttırarak seo çalışmalarında başarılı olmanızı sağlar.

Hızlı, şık ve işlevsel web tasarımı ile dönüş oranınız maksimum olsun!

Bir web sitesinin işlevselliğini web tasarımı ile ölçütleyebiliriz. Hedef kitlenizin aradığını kolaylıkla bulacağı bir web tasarım projesi dönüşüm oranlarınızı olumlu yönde etkiler. Firmanızın adını ve logosunu taşıyan her şeyin sizi temsil ettiğini unutmayın.

Mobil Uyumlu Web Tasarım ile reklamlarınız daha iyi performans göstersin.

Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla telefonlar internete girmek için kullandığımız birincil araç haline geldi. Web sitenize gelecek ziyaretçilerinin büyük kısmının akıllı telefonlar üzerinden geleceğini söylemek bu durumda yanlış olmaz. Ziyaretçilerin çoğunluklu mobil cihazların üzerinden gelmesi responsive yani mobil uyumlu web tasarım sahibi olmanızı gerektiriyor.
Kullanıcı deneyiminin önem kazanmasıyla mobil uyumlu olmayan web siteleri kullanıcılar tarafından kullanılmamakta.

Responsive web tasarımı ile ziyaretçilerinize iyi bir deneyim yaşatın.

İnternet kullanıcılarının büyük bir kısmı mobil kullanıcılar olduğundan mobil uyumlu web tasarım sahibi olmak önem kazanıyor. Ziyaretçilerinize en iyi deneyimi sunmak dönüşüm oranlarınızı pozitif yönde etkiler.

Dijital Hizmetlerimizden Yararlanın.

Yaptığımız işleri beğeninize sunmanın, kendimizi tanıtmanın en iyi yolu olduğunu biliyoruz.  Dijital pazarlama, google reklamları, seo ve web tasarımı gibi süreçlerini yönettiğimiz müşterilerimizden sadece birkaçı.

dijital pazarlama, dijital pazarlama blogu, dijital pazarlama danışmanlığı, dijital ajans

Dijital Pazarlama
Danışmanlığı

Dijital reklamlar, dijital pazarlamanın vazgeçilmezidir.  Planlanan bütçe dahilinde, web sitenizin ya da sosyal medya hesabınızın üst sıralarda listelenmesini sağlar. Google Ads ya da instagram, facebook üzerinden verilen reklamlar dijital reklamlardır. Doğru planlanmış dijital reklamlar web sitenize ve sosyal medya hesaplarınıza ziyaretçi sağlayarak gelirinizi arttırabilir.
Arama motoru optimizasyonu, seo danışmanlığı dijital stratejinin olmazsa olmaz parçalarından biridir. Seo danışmanlığı hizmetimizden dijital sözleşmeyle faydalanabilirsiniz. Seo danışmanlık hizmeti

SEO Danışmanlığı
Hizmeti

Arama motoru optimizasyonu ya da SEO web siteniz üzerinden yeni müşterilere ulaşmak ve bilinirliğinizi arttırma amaçlı yapılan teknik çalışmalardır. Sektörünüze ait anahtar kelime ve konuları belirlenir ve bunlar üzerinde teknik çalışmalar yapılır. Bilinirliğiniz ve görünürlüğünüzün artışı gelirinize olumlu yönde etki eder.
sosyal medya ajansı, sosyal medya reklam ajansı, sosyal medya reklam ajansı nedir, sosyal medya reklam ajansı ne yapar

Sosyal Medya
Yönetimi ve Pazarlaması

Radyoların yerini alan televizyon ve ardından televizyonun pabucunu dama atan internet. Yeni nesil dünyada sosyal medya kanalları hedef kitlenizle iletişime geçtiğiniz uğrak yerlerden biridir. Doğru seçilmiş sosyal medya ajansı sosyal medya hesaplarınıza prestij kazandırarak gelirinizi arttırmaya yardımcı olur.

wordpress hosting, wordpress hosting nedir, wordpress hosting paketleri, web hosting, wordpress hosting fiması

WordPress Hosting

Popüler içerik yönetimi WordPress tabanlı web sitenizi barındıracağınız hızlı ve uygun wordpress hosting, Turhost iş birliğiyle Brandaft’ta! WordPress siteniz için, yüksek performans sahibi wordpress hosting hizmetinden yararlanın.
Web projelerinize ya da markanıza uygun mobil uyumlu web tasarımlarımızla fark yaratın. Hızlı çalışan kullanıcı dostu web sitenizin ziyaretçi sayısı artarak gelirinize olumlu yönde etki edecektir. Kurumsal web tasarım çalışmalarımıza göz atın. web tasarımı, web tasarım, web sitesi tasarımıdijital pazarlama, dijital pazarlama blogu, dijital pazarlama danışmanlığı, dijital ajans

Web Tasarımı

Web projelerinize ya da markanıza uygun mobil uyumlu web tasarımlarımızla fark yaratın. Hızlı çalışan kullanıcı dostu web sitenizin ziyaretçi sayısı artarak gelirinize olumlu yönde etki edecektir. Kurumsal web tasarım çalışmalarımıza göz atın.

E ticaret siteleri için web sitesinin tasarımı, kullanım kolaylığı ve erişilebilirliği önemlidir. Dijital strateji, dijital pazarlama teknikleri ve arama motoru opitimizasyonu çalışmalarıyla müşterilerinize kolayca ulaşabilir, rekolarınızı her ay yenileyebilirsiniz. e ticaret web sitesi tasarımı, e ticaret web sitesi, web sitesi tasarımı, web tasarım

E-Ticaret Çözümleri

E ticaret siteleri için web sitesinin tasarımı, kullanım kolaylığı ve erişilebilirliği önemlidir. Dijital strateji, dijital pazarlama teknikleri ve arama motoru opitimizasyonu çalışmalarıyla müşterilerinize kolayca ulaşabilir, rekolarınızı her ay yenileyebilirsiniz.

Dijital Ajans Çözüm Ortaklarımız

Brandaft Dijital Ajans
Dijital Pazarlama Blogu

seo ajansı, istanbul seo ajansı, ankara seo ajansı, bursa seo ajansı, izmir seo ajansı
SEO

SEO Ajansı Tercihinizi Doğru Yapın!

SEO Ajansı, web sitelerinin organik trafiğini ve dönüşüm oranını artırmak üzere çalışmalar yapan firmalardır. Size özel kurgulanmış bir dijital strateji kapsamında, arama motoru optimizasyonu çalışmalarınız Brandaft Dijital Ajans tarafından profesyonelce yürütülür. Marka bilinirliğini artırmak ve doğru hedef kitleye ulaşmanızda arama motoru optimizasyonu çalışmalarının rolü oldukça önemlidir.

seo stratejisi, brandaft dijital ajans
SEO

SEO Stratejisi Nasıl Olmalıdır?

Online varlığınızın uzun soluklu olması ve dijital bilinirliğinizin arttırma yollarından en önemlisi doğru kurgulanmış bir stratejiye sahip olmaktır. Sürekli gelişen bu ortamda bilinirliğini artırmak için SEO stratejisine sahip olmak gerekir. Bunun için araştırma yapıp bir plan dâhilinde hareket etmek çok daha yararlı olacaktır. SEO stratejisi kurgularken nelere dikkat etmeniz gerektiğini yazımızda ele aldık.

dijital strateji, dijital strateji nedir, brandaft dijital ajans
Dijital Pazarlama

Dijital Strateji Nedir?

Dijital strateji, iş performansını iyileştirmek için teknolojiyi kullanmaya odaklanır. Markanın ya da kuruluşun, teknoloji ile yeni rekabet fırsatları yaratmak için gideceği yönü ve bu değişiklikleri gerçekleştirmek için gereksinim duyduğu teknikleri dijital strateji belirler.

e posta pazarlama, e posta pazarlaması, e posta pazarlama araçları
Dijital Pazarlama

E posta pazarlama, E posta pazarlama araçları

Hemen hemen internetle tanıştığımız günlerden beri bilinen bir haberleşme aracı olan e posta günümüze gelene kadar sürekli gelişti. Dijital pazarlamanın bir kolu olmasının yanında bu gelişimiyle beraber reklam ve pazarlamanın içinde de kendini gösterdi. E posta pazarlama nedir, e posta pazarlama araçları nelerdir, e posta pazarlama nasıl yapılır gibi soruların yanıtlarını e posta pazarlama örnekleri ile destekleyerek bu yazımızda bulabilirsiniz.

HootSuite, HootSuite nedir, HootSuite fiyat, brandaft dijital ajans, sosyal medya yönetimi
Sosyal Medya

HootSuite nedir ve nasıl kullanılır?

Günlük ortalama 4-5 saatimizi sosyal medyada geçirdiğimiz düşünüldüğünde, sosyal medya stratejisi ve sosyal medya pazarlaması işletmeler için büyük önem taşıyor. Hedef kitlenizi yakından tanıyabileceğiniz ve sosyal medya hesap yönetimini gerçekleştireceğiniz HootSuite, bir çok sosyal medya profesyoneli ve kurumsal şirket tarafından tercih ediliyor.

seo çalışması, seo çalışmaları, dijital ajans, seo çalışması ücretleri
SEO

Seo Çalışması : Sık Sorulan Sorular

Seo çalışması sırasında karşılaşılan ve en sık sorulan soruları derledik. Yazımızı okuyarak popüler sorunların cevapları ve çözümler hakkında bilgi edinin.

semrush, semrush kullanımı, semrush nedir
SEO

11 Adımda SEMrush Kullanımı

SEMrush; markanızın ya da müşterilerinizin çevrimiçi görünürlüğünü en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olmak, rakiplerini analiz etmek ve pazarlama faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler edinmek için kullanabileceğiniz harika bir araçtır. ebay, Quora, booking.com gibi büyük uluslararası markalar da SEMrush’ı tercih ediyor.

semantik seo, semantik kelime, semantik kelimeler, semantik seo nedir
SEO

Semantik kelimeler SEO açısından önemli mi?

İnternetin yaramaz çocuğu Google, son yıllarda kullanıcı niyetini anlamaya yönelik çalışmalarla semantik seo kavramını hayatımıza soktu. Semantik kelime olarak anlambilimi olarak dilimize geçmiştir. Semantik seo, içeriğin benzer anlama gelen kelimelerle zenginleştirilerek, içeriğin arama motoru tarafından üst sıralarda listelenmesini sağlar.

anahtar kelime araştırması nasıl yapılır, anahtar kelime analizi, anahtar kelime planlayıcı
SEO

Anahtar Kelime Araştırması Nasıl Yapılır?

Bu içeriğimizde anahtar kelime nedir, anahtar kelime araştırması nasıl yapılır, bunu yaparken hangi anahtar kelime araçları kullanılır bunlardan bahsedeceğiz.

dijital ajans hizmetleri, dijital ajans fiyatları, dijital ajans ne yapar, dijital medya ajansı
Dijital Pazarlama

Dijital Ajans Hizmetleri

Dijital dünyadaki marka bilirnirliğinizi, dijital pazarlama stratejileri ve itibar yönetimiyle hedef kitleye tanıtan kurumlara dijital ajans denir. Dijital Ajans hizmetleri, dijital dünyadaki hemen operasyondan sorumludur. Dijital reklamlar, web sitesi tasarım ve yazılım, arama motoru optimizasyonu gibi çalışmalarla dijital strateji oluşturulur ve hedef kitleye yönelik planlanır.

google search console, arama konsolu, webmaster tools, google search console nedir, google search console ne işe yarar
SEO

Google Search Console

Google Webmaster Tools web sitenizin arama motorlarında nasıl yer aldığına dair bilgi almanıza, sitenizin Google arama botları tarafından nasıl görüntülendiğine dair analizler yapmanıza ve web siteniz ile ilgili güvenlik sorunlarını tespit etmenize yardımcı olur. Search Console aracı sayesinde sitenizin nasıl üst sıralara çıkacağına dair değerli ipuçlarını elde edebilirsiniz.

en sosyal medya yönetim araçları, en iyi sosyal medya yönetim aracı, sosyal medya ajansı, dijital ajans
Sosyal Medya

Sosyal Medya Yönetim Araçları

Teknolojinin çağa hâkim olduğu bu yıllarda sosyal medya yönetim araçlarını kullanmayan sosyal medya ajansı yok denecek kadar azdır. Sosyal medya yönetim araçları ile kullanılan hesaplar zamandan tasarruf ettirir. Sosyal medya yönetim aracı sayesinde yapılması gereken işlerin yükünü en aza indirebilirsiniz.

sosyal medya yönetimi, sosyal medya hesap yönetimi, sosyal medya yönetimi nedir, sosyal medya yönetimi nasıl yapılır, dijital ajans, sosyal medya ajansı
Sosyal Medya

Sosyal Medya Yönetimi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Sosyal medya yönetimini konu alan bu yazıda “Sosyal medya yönetimi nedir? Sosyal medya yönetimi nasıl yapılır? Sosyal medya hesap yönetiminde nelere dikkat edilmelidir?” gibi soruların yanıtlarını bulacaksınız.

dijital ajans nedir, dijital ajans nasıl seçilir, dijital ajans istanbul
Dijital Pazarlama

Dijital ajans nedir ve nasıl seçilir?

Bu yazımızda sizlere dijital ajans nedir ve dijital ajans nasıl seçilir sorularına yanıt vereceğiz. Bir başka tabiriyle dijital reklam ajansı olarakta anılan bu ajanslar, mobil uygulama, sosyal medya yönetimi, web tasarım ve yazılım, arama motoru optimizasyonu alanlarında hizmet verir.

Google seo aracı, google seo araçları. SEO araçları, arama motoru optimizasyonunda size birçok katkı sağlar. En iyi seo araçları listesini, seo çalışmalarınıza ve dijital stratejinize destek vermek için hazırladık. Stratejinize uygun google seo aracı organik trafiğinizi arttırmanıza yardımcı olabilir.
SEO

En iyi SEO araçları organik trafiğinizin artmasına yardımcı olacak.

SEO araçları, arama motoru optimizasyonunda size birçok katkı sağlar. En iyi seo araçları listesini, seo çalışmalarınıza ve dijital stratejinize destek vermek için hazırladık. Stratejinize uygun google seo aracı organik trafiğinizi arttırmanıza yardımcı olabilir.