Dijital Pazarlama Ajansı

Dijital strateji ile daha iyi sonuçlar.

Dijital pazarlama stratejilerini hedef kitlenize ulaşacak şekilde planlayalım. Sosyal medya ve arama motorları çalışmalarımızla marka bilinirliğinizi artıralım.

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Geleneksel pazarlama yöntemleri kullanılmadan internet ve sosyal medya kanalları üzerinden ajans bazında gerçekleştirilen pazarlama faaliyetlerinin bütününe dijital pazarlama danışmanlığı adı verilir.

Teknolojinin, bilgisayarların, akıllı telefonların evrimi ve internet erişiminin kolaylaşması ile birlikte hayatımıza giren bir kavram olmuştur. Dijital pazarlama ajansı olarak verdiğimiz hizmetlere göz atın.

Dijital Pazarlama Nedir?

İnternet ortamında yapacağınız tüm pazarlama faaliyetlerinin adına dijital pazarlama adı verilir. Online bilinirliğinizi artırmak için hazırlayacağımız dijital strateji adımlarına göz atın.

Bu adım, kaliteli ve özgün içerik üretimi  esas alır. Web sitenizin ya da sosyal medya hesaplarınıza gelecek organik trafiği artırmanın en iyi yollarından bir tanesi içerik pazarlamasıdır.

Web sitenizin On page ve Off page optimizasyonlarını gerçekleştirerek organik trafiğinizin büyümesine katkıda bulunuyoruz.

Satışlarınızı ya da trafiğinizi artırmanın en önemli adımı bir plana sahip olmaktır. Adım adım planlanan dijital pazarlama stratejisi ile her senaryo için eylem planı hazır.

Facebook, Instagram gibi popüler sosyal medya uygulamaları tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük talep görüyor. Bu yoğunluk irili ufaklı işletmeler için büyük bir fırsat oluşturuyor. Firmanızın sosyal medya hesaplarını hedef kitleyle buluşturabiliriz.

E Postalar popülerliğini kaybetmiş gibi düşünülse de hala dijital stratejinizin önemli bir kısmını oluşturuyor. E posta kampanyaları ile marka bilinci oluşturabilir ve müşterilerinizle organik bağ kurabilirsiniz.

İçerik pazarlaması ve çeşitli sosyal medya platformlarındaki dönüşüm oranı yüksek dijital reklamlar ile marka bilinirliğinizi artıralım.

İyi kurgulanmış bir pazarlama stratejisi ile hedef kitlenizin olduğu her platformda dijital varlığınızı iyileştirelim.

Arama motorları( Google Adwords ) ve sosyal medya reklamlarınızı doğru bütçe ile kurgulayarak yüksek dönüşüm oranlarını birlikte elde edelim.

Google sıralamasını yükseltmek artık çok kolay.

Web sitenizin Google sıralamasını yükseltecek dijital stratejiyi beraber tartışalım. Arama motoru optimizasyonu çalışmaları için teklif alın.

İçeriklerimizi takip ederek gelişmelerden haberdar olun.
e posta pazarlama, e posta pazarlaması, e posta pazarlama araçları

E posta pazarlama, E posta pazarlama araçları

Hemen hemen internetle tanıştığımız günlerden beri bilinen bir haberleşme aracı olan e posta günümüze gelene kadar sürekli gelişti. Dijital pazarlamanın bir kolu olmasının yanında bu gelişimiyle beraber reklam ve pazarlamanın içinde de kendini gösterdi. E posta pazarlama nedir, e posta pazarlama araçları nelerdir, e posta pazarlama nasıl yapılır gibi soruların yanıtlarını e posta pazarlama örnekleri ile destekleyerek bu yazımızda bulabilirsiniz.

Devamını Oku
HootSuite, HootSuite nedir, HootSuite fiyat, brandaft dijital ajans, sosyal medya yönetimi

HootSuite nedir ve nasıl kullanılır?

Günlük ortalama 4-5 saatimizi sosyal medyada geçirdiğimiz düşünüldüğünde, sosyal medya stratejisi ve sosyal medya pazarlaması işletmeler için büyük önem taşıyor. Hedef kitlenizi yakından tanıyabileceğiniz ve sosyal medya hesap yönetimini gerçekleştireceğiniz HootSuite, bir çok sosyal medya profesyoneli ve kurumsal şirket tarafından tercih ediliyor.

Devamını Oku
semrush, semrush kullanımı, semrush nedir

11 Adımda SEMrush Kullanımı

SEMrush; markanızın ya da müşterilerinizin çevrimiçi görünürlüğünü en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olmak, rakiplerini analiz etmek ve pazarlama faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler edinmek için kullanabileceğiniz harika bir araçtır. ebay, Quora, booking.com gibi büyük uluslararası markalar da SEMrush’ı tercih ediyor.

Devamını Oku
en sosyal medya yönetim araçları, en iyi sosyal medya yönetim aracı, sosyal medya ajansı, dijital ajans

Sosyal Medya Yönetim Araçları

Teknolojinin çağa hâkim olduğu bu yıllarda sosyal medya yönetim araçlarını kullanmayan sosyal medya ajansı yok denecek kadar azdır. Sosyal medya yönetim araçları ile kullanılan hesaplar zamandan tasarruf ettirir. Sosyal medya yönetim aracı sayesinde yapılması gereken işlerin yükünü en aza indirebilirsiniz.

Devamını Oku
dijital pazarlama, dijital pazarlama blogu, dijital pazarlama danışmanlığı, dijital ajans

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Geleneksel pazarlama yöntemleri kullanılmadan internet ve sosyal medya kanalları üzerinden ajans bazında gerçekleştirilen pazarlama faaliyetlerinin bütününe dijital pazarlama danışmanlığı  adı verilir. Teknolojinin, bilgisayarların, akıllı telefonların

Devamını Oku