Kurumsal kimliğinizi web tasarımı ile ön plana çıkartın.

Her rengin farklı bir psikolojik anlamı olduğunu biliyor muydunuz? Güzel bir web tasarım ve işinize uygun canlı renklerle hazırlanmış bir web sitesi ziyaretçilerinizin keyifli vakit geçirmesini sağlar. Kurumsal kimliğinizi dijital dünyaya kaliteli web tasarımı ve web yazılımı hizmetiyle hayata geçirmenin vakti geldi. Yeni edineceğiniz müşterilerin gözünde web sitesi tasarımı ile fark yaratın. Web tasarımı, web sitesi tasarımı, web tasarım, İstanbul web tasarım firması

Kurumsal web sitesi tasarımı, sizi profesyonel gösteren unsurlardan biridir.
istanbul web tasarım, web tasarım ajansı, Brandaft dijital ajans

İstanbul Web Tasarım

ankara web tasarım, web tasarım ajansı, Brandaft dijital ajans

Ankara Web Tasarım

Eskişehir Web Tasarım

izmir web tasarım, dijital ajans, Brandaft dijital ajans

İzmir Web Tasarım

Kullanıcı deneyimi gün geçtikçe önem kazanıyor. Kullanıcı deneyimini ön planda tutan web siteleri dönüş oranlarını her geçen gün arttırıyor. web tasarım, web tasarımı, web sitesi tasarımı, istanbul web tasarım firması

Web tasarımı sadece estetik görünüm değil kullanım kolaylığı da sağlamalıdır.

Web tasarımı en az yaptığınız işin kalitesi kadar önemlidir. Profesyonel bir görünüm size her zaman değer katar. Ancak her şey estetikle alakalı değildir. Fonksiyonellik ve kullanıcı deneyimiyle fark yaratın.

Tasarım gerçekten içi dolu bir kelimedir. Aslında tasarım hakkında konuşmuyoruz, sadece sistemlerin fonksiyonelliği hakkında konuşuyoruz. Tasarım sadece görünümle ilgili değil, fonksiyonellik ve kullanım kolaylığı ile alakalıdır.

Steve Jobs

Web sitenizi mobil uyumlu hale getirirek kullanıcı deneyimini ön planda tutun.

Son yıllarda akıllı telefonlar bilgisayarlarımızın yerini aldı. Bankacılıktan market alışverişine kadar hemen her işimizi akıllı cihazlar üzerinden halledebiliyoruz. İstatistiklere göre mobil uyumlu hazırlanmış web sitelerinin kullanım oranı oldukça yüksek. Hedef kitlenizin karşısına mobil uyumlu web tasarımı ile çıkarak dönüşüm oranlarınızı arttırabilirsiniz.

Kullanıcı dostu web tasarımı ile dönüşüm oranlarınızı arttırın!

Alfabetik olarak sıralanmış bir kütüphanede mi yoksa karışık bir kütüphanede mi kitap aramayı tercih edersiniz? Bu konuda hemfikir olduğumuza eminiz. Ürün ve hizmetlerinizi kullanıcıların kolayca ulaşabileceği şekilde sunun. E-ticaret siteleri ziyaretçilerinin konforu için sürekli olarak kullancı dostu geliştirmeler yapıyor. E-ticaret sektöründe en çok tercih edilen firmalar arasına özellikle kullanıcı dostu olan sitelerin girdiğini unutmamak gerek.
Kullanıcı deneyiminin önem kazanmasıyla mobil uyumlu olmayan web siteleri kullanıcılar tarafından kullanılmamakta.

Responsive web tasarımı ile ziyaretçilerinize iyi bir deneyim yaşatın.

İnternet kullanıcılarının büyük bir kısmı mobil kullanıcılar olduğundan mobil uyumlu web tasarım sahibi olmak önem kazanıyor. Ziyaretçilerinize en iyi deneyimi sunmak dönüşüm oranlarınızı pozitif yönde etkiler.

Web yazılım & web tasarım çözümleri

Web tasarım şirketleri tasarım ve yazılım departmanları organize çalışmalıdır. Web site tasarımı önemli olduğu kadar çalışma şekli ve kullanım kolaylığı da büyük bir öneme sahiptir. Web tasarım ve web yazılım ekipleri organize çalışarak işinize en uygun yapıyı oluşturmalıdır. Yapılacak olan web tasarım projesi hem estetik açıdan hem de kullanış bakımından kusursuz olmalıdır.

Domain, hosting ve bulut sunucu çözümleri

İşiniz ve web siteniz için doğru ismi bulmak belki de işin en önemli kısmı. Yaptığınız işi anlatan bir isim her zaman akılda kalıcı olmanızı sağlar. İhtiyacınız olan domaini yani alan adını tarafımızdan satın alabilirsiniz. Hosting web sitenizi ve alan adınızı barındırdığınız ve yayına açık kalmasını sağlayan bilgisayarlara verilen isimdir.  En güzel sonuçları almanız için bulut teknolojili hosting çözümlerimize göz atın.

Kreatif ve minimal
logo tasarımı

Web tasarım ajansı projeyi en profesyonel şekilde yürütmekle yükümlüdür. Logo ve web sitesi tasarımının arasındaki uyum ziyaretçilerinizi olumlu etkileyecektir. Güzel bir logo, sosyal medya hesaplarınızda ve web sitenizde kurumsal duruşunuzu güçlendirir. Sosyal medya üzerinde sizi fenomen hale getirecek kreatif logo tasarımı belki sihirli parmaklarımızın ardındadır.

Dijital görünürlüğünüzü arttırarak bilinir olun.

İnternet gücünü ve etkinliğini her geçen gün daha da arttırıyor. Ülkemiz internet ve özellikle sosyal medya kullanımı açısından dünyada en çok vakit harcayan ülkelerden birisi. Dijital dünyada yer alan ve doğru bir dijital strateji kurgulayan firmalar bu durumdan oldukça büyük çıkar sağlıyorlar.

İlgili İçerik: Jivochat Canlı Destek Sistemi ile dönüşümlerinizi arttırın.

Bir web sitesi için SEO olmazsa olmazlardan biridir. İçeriğinizle ilgili anahtar kelimelerde görünür olmak dijital stratejinizin bir parçası olmalıdır. Brandaft dijital ajans bünyesinde web tasarım, web tasarımı uzmanları ve seo danışmanları ile ortak yürütür. Web tasarım projelerimizi kullanıcı deneyimi ve SEO’ya uygun şekilde geliştiriyoruz.

SEO çalışmalarıyla paralel yürütülmesi gereken Google adwords reklam yönetimi Google’ın sunduğu paralı reklam servisidir. Organik aramalarda üst sıralarda olmadığınız kelimelere reklam vererek ürün ya da hizmetinizi tanıtmanızı sağlar. Ancak verilen reklamlarda başarının sırrı strateji olduğu kadar web tasarımı hizmetinde de gizlidir.

Google, son yıllarda dizinine eklediği web sitelerini çeşitli yollarla tarıyor. Son güncellemelerden sonra kullanıcı deneyimi, mobil uyumlu web tasarım gibi ilkelere uymayan web sitelerinin reklam performanslarını da düşürdü. Web sitesi tasarımı son zamanlarda hiç olmadığı kadar büyük önem taşıyor.
Hazırladığınız web sitesi içeriklerinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşın. Sosyal medya doğru kullanıldığında ürün veya hizmetinizi büyük kitlelere ulaştırabileceğiniz bir ortam.

İçeriklerinizi ve ürünlerizi sergilediğiniz sanal vitrininizin web siteniz yani web tasarımınız olduğunu unutmamakta fayda var. Web sitenize gelen ziyaretçilere iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatacak web tasarımları sitenizde kalınma süresini ve satış olasılığınızı arttırıyor.
Brandaft bir web tasarım ve dijital reklam ajansıdır. Görünüşünüz ve bilinirliğiniz bizim için önemli. Dijital stratejinizi geliştirerek, sizi gereksiz harcamalardan kurtarıyor ve yeni nesil tekniklerle dönüşüm oranınızı arttıracak çözümler üretiyoruz. Dijital ajans anlaşmasıyla firmanıza ait bir dijital pazarlama birimi oluşturabilirsiniz. sosyal medya ajansı, sosyal medya reklam ajansı, sosyal medya reklam ajansı nedir, sosyal medya reklam ajansı ne yapar

Dijital stratejinizi oluşturun.

Brandft bir web tasarım ve dijital reklam ajansıdır. Görünüşünüz ve bilinirliğiniz bizim için önemli. Dijital stratejinizi geliştirerek, sizi gereksiz harcamalardan kurtarıyor ve yeni nesil tekniklerle dönüşüm oranınızı arttıracak çözümler üretiyoruz. Dijital ajans anlaşmasıyla firmanıza ait bir dijital pazarlama birimi oluşturabilirsiniz.

E - Ticaret web sitesi tasarımı

E-ticaret sitesi, ürünlerin dijital ortamda sergilendiği ve alışverişin de aynı şekilde dijital ortamda gerçekleştiği web siteleridir. Vitrin örneğinde olduğu gibi e-ticaret sitelerinin düzeni ve web sitesi tasarımı kullanıcının iyi bir deneyim yaşamasına yönelik planlanmalı. İyi bir e-ticaret sitesi öncelikle arayanların istediğini kolaylıkla bulabileceği şekilde tasarlanmalı. Bu noktada projeyi yürüten web tasarım firması kullanımı kolay bir web tasarımı yapmalıdır.

E ticaret siteleri seo ve kullanıcı deneyimi çalışmalarıyla sürekli performanslarını yeniliyor. Bu çalışmalar e ticaret web sitelerine organik trafik ve yüksek satış oranlarıyla geri dönüyor.
Wordpress 5.5, wordpress 5.5 güncellemesi, kadence teması, kadence

WordPress'in eşsiz özelliklerinden faydalanın.

WordPress, dünyada en yaygın kullanılan içerik yönetim sistemlerinden bir tanesi. Yayında olan web sitelerinin %35’inin WordPress alt yapılı olduğu söyleniyor. SEO uyumlu yapısı ve yaygın kullanımıyla mobil uyumlu WordPress web siteleri tasarlıyoruz.

İlgili İçerik : WordPress 5.5 güncellemesi , Seo Uyumlu WordPress Teması

Dijital Hizmetlerimizden Yararlanın.

Dijital dünyada, ihtiyacınız olan her adımda yanınızdayız. Brandaft dijital ajans, dijital reklam ve dijital strateji ile markalaşma sürecinizi profesyonel yaklaşımlarla yönetir.
dijital pazarlama, dijital pazarlama blogu, dijital pazarlama danışmanlığı, dijital ajans

Dijital Reklam
Yönetimi

Dijital reklamlar, dijital pazarlamanın vazgeçilmezidir.  Planlanan bütçe dahilinde, web sitenizin ya da sosyal medya hesabınızın üst sıralarda listelenmesini sağlar. Google Ads ya da instagram, facebook üzerinden verilen reklamlar dijital reklamlardır. Doğru planlanmış dijital reklamlar web sitenize ve sosyal medya hesaplarınıza ziyaretçi sağlayarak gelirinizi arttırabilir.
Arama motoru optimizasyonu, seo danışmanlığı dijital stratejinin olmazsa olmaz parçalarından biridir. Seo danışmanlığı hizmetimizden dijital sözleşmeyle faydalanabilirsiniz. Seo danışmanlık hizmeti

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu ya da SEO web siteniz üzerinden yeni müşterilere ulaşmak ve bilinirliğinizi arttırma amaçlı yapılan teknik çalışmalardır. Sektörünüze ait anahtar kelime ve konuları belirlenir ve bunlar üzerinde teknik çalışmalar yapılır. Bilinirliğiniz ve görünürlüğünüzün artışı gelirinize olumlu yönde etki eder.

sosyal medya ajansı, sosyal medya reklam ajansı, sosyal medya reklam ajansı nedir, sosyal medya reklam ajansı ne yapar

Sosyal Medya
Yönetimi ve Pazarlaması

Radyoların yerini alan televizyon ve ardından televizyonun pabucunu dama atan internet. Yeni nesil dünyada sosyal medya kanalları hedef kitlenizle iletişime geçtiğiniz uğrak yerlerden biridir. Doğru seçilmiş sosyal medya ajansı sosyal medya hesaplarınıza prestij kazandırarak gelirinizi arttırmaya yardımcı olur.

wordpress hosting, wordpress hosting nedir, wordpress hosting paketleri, web hosting, wordpress hosting fiması

WordPress Hosting

Popüler içerik yönetimi WordPress tabanlı web sitenizi barındıracağınız hızlı ve uygun wordpress hosting, Turhost iş birliğiyle Brandaft’ta! WordPress siteniz için, yüksek performans sahibi wordpress hosting hizmetinden yararlanın.
Web projelerinize ya da markanıza uygun mobil uyumlu web tasarımlarımızla fark yaratın. Hızlı çalışan kullanıcı dostu web sitenizin ziyaretçi sayısı artarak gelirinize olumlu yönde etki edecektir. Kurumsal web tasarım çalışmalarımıza göz atın. web tasarımı, web tasarım, web sitesi tasarımıdijital pazarlama, dijital pazarlama blogu, dijital pazarlama danışmanlığı, dijital ajans

Web Tasarımı

Web projelerinize ya da markanıza uygun mobil uyumlu web tasarımlarımızla fark yaratın. Hızlı çalışan kullanıcı dostu web sitenizin ziyaretçi sayısı artarak gelirinize olumlu yönde etki edecektir. Kurumsal web tasarım çalışmalarımıza göz atın.

E ticaret siteleri için web sitesinin tasarımı, kullanım kolaylığı ve erişilebilirliği önemlidir. Dijital strateji, dijital pazarlama teknikleri ve arama motoru opitimizasyonu çalışmalarıyla müşterilerinize kolayca ulaşabilir, rekolarınızı her ay yenileyebilirsiniz. e ticaret web sitesi tasarımı, e ticaret web sitesi, web sitesi tasarımı, web tasarım

E-Ticaret Çözümleri

E ticaret siteleri için web sitesinin tasarımı, kullanım kolaylığı ve erişilebilirliği önemlidir. Dijital strateji, dijital pazarlama teknikleri ve arama motoru opitimizasyonu çalışmalarıyla müşterilerinize kolayca ulaşabilir, rekolarınızı her ay yenileyebilirsiniz.

Tamamladığımız web tasarım projelerinden bazıları

Web tasarımı, web yazılımı ve dijital pazarlama gibi konularda destek olmaya devam ettiğimiz projelerimizden sadece bazıları.

Shoarma Cafe

Shoarma Cafe, İstanbul Ataşehir’de faaliyet gösteren bir fast food restoranıdır. Web sitesi tasarımı, Google Adwords, sosyal medya gibi alanlarda yardımcı olduk. Ataşehir’de yiyecekle ilgili yapılan birçok aramada istanbulshoarma.com web sitesiyle ilk sayfada sıralamalar aldık. Yemeksepeti üzerindeki reklamları ve kurumsal görünüme dair çalışmalar yaptık.

Sosyal Rehberlik

Sosyal Rehberlik sağlık ve hizmet sektöründe hizmet veren bir kuruluştur. Bu projede, kurumun web tasarımını yeniledik, link ve dijital stratejiyi gözden geçirdik. İlgili konularda seo uyumlu içerikler üretip teknik takiplerini yaptık. Yapılan seo çalışmalarıyla organik trafiği %300 oranında arttırdık. Google Adwords ve sosyal medya üzerinde birden çok başarılı kampanyaya imza attık.

SS Hair Clinic

SS Hair Clinic, İstanbul ve Krasnador’da şubeleri olan bir saçım ekim kliniğidir. Yaptığımız Google Adwords, Facebook ve Instagram reklam kampanyalarıyla klinik tanıtımını gerçekleştirdik. Yaptığımız web tasarımıyla, site üzerinden gelen ziyaretçilerin randevu alabileceği bir sitem oluşturarak yaptığımız kampanyalarla dönüşüm oranlarını maksimuma çektik.

Mutlu müşterilerimizden biri olmak ister misiniz?

Brandaft dijital ajans, markanıza kurumsal kimlik kazandırabilir. Organik trafiğini arttırarak gelirinizde artış sağlar. Sosyal medya ve google reklamları ile başarılı kampanyalar yürüterek markalaşma ve tanınma sürecinizi destekler.

Brandaft Dijital Ajans
Dijital Pazarlama Blogu

seo ajansı, istanbul seo ajansı, ankara seo ajansı, bursa seo ajansı, izmir seo ajansı
SEO

SEO Ajansı Tercihinizi Doğru Yapın!

SEO Ajansı, web sitelerinin organik trafiğini ve dönüşüm oranını artırmak üzere çalışmalar yapan firmalardır. Size özel kurgulanmış bir dijital strateji kapsamında, arama motoru optimizasyonu çalışmalarınız Brandaft Dijital Ajans tarafından profesyonelce yürütülür. Marka bilinirliğini artırmak ve doğru hedef kitleye ulaşmanızda arama motoru optimizasyonu çalışmalarının rolü oldukça önemlidir.

seo stratejisi, brandaft dijital ajans
SEO

SEO Stratejisi Nasıl Olmalıdır?

Online varlığınızın uzun soluklu olması ve dijital bilinirliğinizin arttırma yollarından en önemlisi doğru kurgulanmış bir stratejiye sahip olmaktır. Sürekli gelişen bu ortamda bilinirliğini artırmak için SEO stratejisine sahip olmak gerekir. Bunun için araştırma yapıp bir plan dâhilinde hareket etmek çok daha yararlı olacaktır. SEO stratejisi kurgularken nelere dikkat etmeniz gerektiğini yazımızda ele aldık.

jivochat canlı destek sistemi
WordPress Eklentileri

Jivochat Canlı Destek Sistemi

Türkçe canlı destek sistemi JivoChat, e-ticaret sitelerinde dönüşüm ve satışları artırmada çok iddialı   “Sitenize gelen ziyaretçileri, mutlu müşterilere dönüştürün!” sloganı ile Türkiye pazarına giriş

dijital strateji, dijital strateji nedir, brandaft dijital ajans
Dijital Pazarlama

Dijital Strateji Nedir?

Dijital strateji, iş performansını iyileştirmek için teknolojiyi kullanmaya odaklanır. Markanın ya da kuruluşun, teknoloji ile yeni rekabet fırsatları yaratmak için gideceği yönü ve bu değişiklikleri gerçekleştirmek için gereksinim duyduğu teknikleri dijital strateji belirler.

Mecidiyeköy web tasarım, Mecidiyeköy web tasarım ajansı, brandaft dijital ajans
Web Tasarım

Mecidiyeköy Web Tasarım Ajansı

Kurumsal web sitesi tasarımları için Mecidiyeköy web tasarım ajansı olarak faaliyet gösteren Brandaft ile çalışarak ziyaretçi ve dönüşüm oranınızı yükseltebilirsiniz. Mecidiyeköy web tasarım, Mecidiyeköy web tasarım ajansı gibi aramalarla ajansımıza ulaşabilirsiniz.

şişli web tasarım, şişli web tasarım ajansı, brandaft dijital ajans
Web Tasarım

Şişli Web Tasarım Ajansı

Kurumsal web sitesi tasarımları için Şişli web tasarım ajansı olarak faaliyet gösteren Brandaft ile çalışarak ziyaretçi ve dönüşüm oranınızı yükseltebilirsiniz. Şişli web tasarım, Şişli web tasarım ajansı gibi aramalarla ajansımıza ulaşabilirsiniz.

küçükçekmece web tasarım firması, küçükçekmece web tasarım, brandaft dijital ajans
Web Tasarım

Küçükçekmece Web Tasarım Firmaları

Kurumsal web sitesi tasarımları için Küçükçekmece web tasarım ajansı olarak faaliyet gösteren Brandaft ile çalışarak ziyaretçi ve dönüşüm oranınızı yükseltebilirsiniz. Küçükçekmece web tasarım, Küçükçekmece web tasarım ajansı gibi aramalarla ajansımıza ulaşabilirsiniz.

kartal web tasarım, kartal web tasarım firmaları, dijital ajans
Web Tasarım

Kartal Web Tasarım Firmaları

Kurumsal web sitesi tasarımları için Kartal web tasarım ajansı olarak faaliyet gösteren Brandaft ile çalışarak ziyaretçi ve dönüşüm oranınızı yükseltebilirsiniz. Kartal web tasarım, Kartal web tasarım ajansı gibi aramalarla ajansımıza ulaşabilirsiniz.