Kurumsal kimliğinizi web tasarımı ile ön plana çıkartın.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
kurumsal web tasarım, kurumsal web sitesi tasarımı, kurumsal web tasarım örnekleri

Her rengin farklı bir psikolojik anlamı olduğunu biliyor muydunuz? Güzel bir web tasarım ve işinize uygun canlı renklerle hazırlanmış bir web sitesi ziyaretçilerinizin keyifli vakit geçirmesini sağlar. Kurumsal kimliğinizi dijital dünyaya kaliteli web tasarımı ve web yazılımı hizmetiyle hayata geçirmenin vakti geldi. Yeni edineceğiniz müşterilerin gözünde web sitesi tasarımı ile fark yaratın.

Mobil uyumlu ve hızlı web siteleri

Kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu ve hızlı web siteleri 1499 TL + KDV ‘den başlayan fiyatlarla. Detaylı bilgi için formu doldur.

Kurumsal web sitesi tasarımı, sizi profesyonel gösteren unsurlardan biridir.

İstanbul Web Tasarım

Ankara Web Tasarım

Eskişehir Web Tasarım

İzmir Web Tasarım

Web tasarımı sadece estetik görünüm değil kullanım kolaylığı da sağlamalıdır.

Web tasarımı en az yaptığınız işin kalitesi kadar önemlidir. Profesyonel bir görünüm size her zaman değer katar. Ancak her şey estetikle alakalı değildir. Fonksiyonellik ve kullanıcı deneyimiyle fark yaratın.

Tasarım gerçekten içi dolu bir kelimedir. Aslında tasarım hakkında konuşmuyoruz, sadece sistemlerin fonksiyonelliği hakkında konuşuyoruz. Tasarım sadece görünümle ilgili değil, fonksiyonellik ve kullanım kolaylığı ile alakalıdır.

Steve Jobs

Web sitenizi mobil uyumlu hale getirirek kullanıcı deneyimini ön planda tutun.

Son yıllarda akıllı telefonlar bilgisayarlarımızın yerini aldı. Bankacılıktan market alışverişine kadar hemen her işimizi akıllı cihazlar üzerinden halledebiliyoruz. İstatistiklere göre mobil uyumlu hazırlanmış web sitelerinin kullanım oranı oldukça yüksek. Hedef kitlenizin karşısına mobil uyumlu web tasarımı ile çıkarak dönüşüm oranlarınızı arttırabilirsiniz.

Kullanıcı dostu web tasarımı ile dönüşüm oranlarınızı arttırın!

Alfabetik olarak sıralanmış bir kütüphanede mi yoksa karışık bir kütüphanede mi kitap aramayı tercih edersiniz? Bu konuda hemfikir olduğumuza eminiz. Ürün ve hizmetlerinizi kullanıcıların kolayca ulaşabileceği şekilde sunun. E-ticaret siteleri ziyaretçilerinin konforu için sürekli olarak kullancı dostu geliştirmeler yapıyor. E-ticaret sektöründe en çok tercih edilen firmalar arasına özellikle kullanıcı dostu olan sitelerin girdiğini unutmamak gerek.

Responsive web tasarımı ile ziyaretçilerinize iyi bir deneyim yaşatın.

İnternet kullanıcılarının büyük bir kısmı mobil kullanıcılar olduğundan mobil uyumlu web tasarım sahibi olmak önem kazanıyor. Ziyaretçilerinize en iyi deneyimi sunmak dönüşüm oranlarınızı pozitif yönde etkiler.

Web yazılım & web tasarım çözümleri

Web tasarım şirketleri tasarım ve yazılım departmanları organize çalışmalıdır. Web site tasarımı önemli olduğu kadar çalışma şekli ve kullanım kolaylığı da büyük bir öneme sahiptir. Web tasarım ve web yazılım ekipleri organize çalışarak işinize en uygun yapıyı oluşturmalıdır. Yapılacak olan web tasarım projesi hem estetik açıdan hem de kullanış bakımından kusursuz olmalıdır.

Domain, hosting ve bulut sunucu çözümleri

İşiniz ve web siteniz için doğru ismi bulmak belki de işin en önemli kısmı. Yaptığınız işi anlatan bir isim her zaman akılda kalıcı olmanızı sağlar. İhtiyacınız olan domaini yani alan adını tarafımızdan satın alabilirsiniz. Hosting web sitenizi ve alan adınızı barındırdığınız ve yayına açık kalmasını sağlayan bilgisayarlara verilen isimdir.  En güzel sonuçları almanız için bulut teknolojili hosting çözümlerimize göz atın.

Kreatif ve minimal logo tasarımı

Web tasarım ajansı projeyi en profesyonel şekilde yürütmekle yükümlüdür. Logo ve web sitesi tasarımının arasındaki uyum ziyaretçilerinizi olumlu etkileyecektir. Güzel bir logo, sosyal medya hesaplarınızda ve web sitenizde kurumsal duruşunuzu güçlendirir. Sosyal medya üzerinde sizi fenomen hale getirecek kreatif logo tasarımı belki sihirli parmaklarımızın ardındadır.

Dijital görünürlüğünüzü arttırarak bilinir olun.

İnternet gücünü ve etkinliğini her geçen gün daha da arttırıyor. Ülkemiz internet ve özellikle sosyal medya kullanımı açısından dünyada en çok vakit harcayan ülkelerden birisi. Dijital dünyada yer alan ve doğru bir dijital strateji kurgulayan firmalar bu durumdan oldukça büyük çıkar sağlıyorlar.

Google sıralamasını yükseltmek artık çok kolay.

Web sitenizin Google sıralamasını yükseltecek dijital stratejiyi beraber tartışalım. Arama motoru optimizasyonu çalışmaları için teklif alın.

Brandaft dijital ajans, markanıza kurumsal kimlik kazandırabilir. Organik trafiğini arttırarak gelirinizde artış sağlar. Sosyal medya ve google reklamları ile başarılı kampanyalar yürüterek markalaşma ve tanınma sürecinizi destekler.

İlgili İçerik: Jivochat Canlı Destek Sistemi ile dönüşümlerinizi arttırın.

Bir web sitesi için SEO olmazsa olmazlardan biridir. İçeriğinizle ilgili anahtar kelimelerde görünür olmak dijital stratejinizin bir parçası olmalıdır. Brandaft dijital ajans bünyesinde web tasarım, web tasarımı uzmanları ve seo danışmanları ile ortak yürütür. Web tasarım projelerimizi kullanıcı deneyimi ve SEO’ya uygun şekilde geliştiriyoruz.

SEO çalışmalarıyla paralel yürütülmesi gereken Google adwords reklam yönetimi Google’ın sunduğu paralı reklam servisidir. Organik aramalarda üst sıralarda olmadığınız kelimelere reklam vererek ürün ya da hizmetinizi tanıtmanızı sağlar. Ancak verilen reklamlarda başarının sırrı strateji olduğu kadar web tasarımı hizmetinde de gizlidir.

Google, son yıllarda dizinine eklediği web sitelerini çeşitli yollarla tarıyor. Son güncellemelerden sonra kullanıcı deneyimi, mobil uyumlu web tasarım gibi ilkelere uymayan web sitelerinin reklam performanslarını da düşürdü. Web sitesi tasarımı son zamanlarda hiç olmadığı kadar büyük önem taşıyor.

Hazırladığınız web sitesi içeriklerinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşın. Sosyal medya doğru kullanıldığında ürün veya hizmetinizi büyük kitlelere ulaştırabileceğiniz bir ortam.

İçeriklerinizi ve ürünlerizi sergilediğiniz sanal vitrininizin web siteniz yani web tasarımınız olduğunu unutmamakta fayda var. Web sitenize gelen ziyaretçilere iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatacak web tasarımları sitenizde kalınma süresini ve satış olasılığınızı arttırıyor.

Dijital stratejinizi oluşturun.

Brandft bir web tasarım ve dijital reklam ajansıdır. Görünüşünüz ve bilinirliğiniz bizim için önemli. Dijital stratejinizi geliştirerek, sizi gereksiz harcamalardan kurtarıyor ve yeni nesil tekniklerle dönüşüm oranınızı arttıracak çözümler üretiyoruz. Dijital ajans anlaşmasıyla firmanıza ait bir dijital pazarlama birimi oluşturabilirsiniz.

WordPress’in eşsiz özelliklerinden faydalanın.

WordPress, dünyada en yaygın kullanılan içerik yönetim sistemlerinden bir tanesi. Yayında olan web sitelerinin %35’inin WordPress alt yapılı olduğu söyleniyor. SEO uyumlu yapısı ve yaygın kullanımıyla mobil uyumlu WordPress web siteleri tasarlıyoruz.

İlgili İçerik : WordPress 5.5 güncellemesi , Seo Uyumlu WordPress Teması

Tamamladığımız web tasarım projelerinden bazıları

Web tasarımı, web yazılımı ve dijital pazarlama gibi konularda destek olmaya devam ettiğimiz projelerimizden sadece bazıları.


İstanbul Ataşehir'de bulunan İstanbul Shoarma fast food restoranına web tasarım, facebook reklamı, instagram reklamı, google Adwords reklamı gibi hizmetler vererek bilinirliğini ve gelirini arttırdık.

Shoarma Cafe

Shoarma Cafe, İstanbul Ataşehir’de faaliyet gösteren bir fast food restoranıdır. Web sitesi tasarımı, Google Adwords, sosyal medya gibi alanlarda yardımcı olduk. Ataşehir’de yiyecekle ilgili yapılan birçok aramada istanbulshoarma.com web sitesiyle ilk sayfada sıralamalar aldık. Yemeksepeti üzerindeki reklamları ve kurumsal görünüme dair çalışmalar yaptık.


PROJEYİ GÖR


Sosyal Rehberlik huzurevi danışmanlığına web tasarım, seo danışmanlığı ve google reklamları konularında yardımcı olduk. Organik trafiğini arttırarak elde edilen gelirleri arttırdık. Dijital ajans desteği verdik

Sosyal Rehberlik

Sosyal Rehberlik sağlık ve hizmet sektöründe hizmet veren bir kuruluştur. Bu projede, kurumun web tasarımını yeniledik, link ve dijital stratejiyi gözden geçirdik. İlgili konularda seo uyumlu içerikler üretip teknik takiplerini yaptık. Yapılan seo çalışmalarıyla organik trafiği %300 oranında arttırdık. Google Adwords ve sosyal medya üzerinde birden çok başarılı kampanyaya imza attık.


PROJEYİ GÖR


SS Hairclinic, saç ekim kliniğine kurumsal web tasarımı, google reklamları ve sosyal medya konularında dijital ajans hizmeti verdik.

SS Hair Clinic

SS Hair Clinic, İstanbul ve Krasnador’da şubeleri olan bir saçım ekim kliniğidir. Yaptığımız Google Adwords, Facebook ve Instagram reklam kampanyalarıyla klinik tanıtımını gerçekleştirdik. Yaptığımız web tasarımıyla, site üzerinden gelen ziyaretçilerin randevu alabileceği bir sitem oluşturarak yaptığımız kampanyalarla dönüşüm oranlarını maksimuma çektik.


PROJEYİ GÖR

Mobil uyumlu ve hızlı web siteleri

Kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu ve hızlı web siteleri 1499 TL + KDV ‘den başlayan fiyatlarla. Detaylı bilgi için formu doldur.

Kurumsal web sitesi tasarımı, sizi profesyonel gösteren unsurlardan biridir.

Bülten abone olarak içeriklerden ilk siz haberdar olun.

Yayınladığımız içeriklerden ilk siz haberdar olmak için e posta bültenimize abone olun.

Son eklenen yazılar

Web projeniz için teklif alın.

Arama trafiğinizi ve dönüş oranlarınızı artıralım.

Teklif almak için formu eksiksiz doldurun. Size en kısa süre içerisinde dönüş yapacağız.

Ücretsiz SEO Analiz
Bilgi Formu

Ücretsiz SEO analiz raporunuzun hazırlanabilmesi için aşağıdaki bilgileri lütfen eksiksiz girin. Raporunuz üç gün içinde belirtilen mail adresine iletilecektir.