web tasarım ajansı, web tasarım ajansı fiyatları

Web Tasarım Ajansı

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Web sitesi tasarımı, kurumsal bir firma için büyük öneme sahiptir. Web siteniz, online ortamda müşteri ya da hedef kitleniz ile iletişime geçtiğiniz,  sizi temsil eden bir araçtır. Fiziki bir mağazanın vitrin tasarımı ile web tasarımı kıyasladığımızda, kurumsal firmalara neleri sağladığını anlayabiliriz. En iyi web tasarım ajansları listesinin zirvesinde olan Brandaft Dijital Ajans olarak sizlere profesyonel web tasarımın sağladığı avantajları sunmak istiyoruz. Yazımızda web tasarım ajansı olarak adlandırılan kuruluşların görev sorumluluklarını inceleyeceğiz.

Mobil uyumlu ve hızlı web siteleri

Kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu ve hızlı web siteleri 1499 TL + KDV ‘den başlayan fiyatlarla. Detaylı bilgi için formu doldur.

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Firmaların ve şirketlerin vitrini sayılabilecek kurumsal web siteleri, internet üzerinden müşterinin sorularına yanıt verecek ve merakını giderecek her türlü profesyonel bilgiyi içerecek şekilde tasarlanmalıdır. İşletmenizin internet üzerindeki temsilcisi web siteniz ve sosyal medya hesaplarınızdır. Kurumsal web sitesi tasarımları için web tasarım ajansı ile çalışarak  ziyaretçi ve dönüşüm oranınızı yükseltebilirsiniz.

İlgili İçerik : Kurumsal Web Tasarım

Web Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılır?

Eğer herhangi bir web tasarım firması ile çalışmadan kendi web sitenizi kurmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. 

  • Öncelikle bir alan adına sahip olmalısınız.
  • Alan adınızı barındırmanız gereken sunucu hizmeti ya da hostinge ihtiyacınız olacaktır.  
  • İçeriklerinizi oluşturun ve ziyaretçiler için bir navigasyon planı hazırlayın.
  • Aklınızdaki web sitesi tasarımını yapmaya başlamak için WordPress, Joomla gibi CMS yazılımlardan yardım alabilirsiniz.
  • Çeşitli eklentiler kullanarak tasarımınızı zenginleştirin.

 

Profesyonel Web Tasarım Ajansı Nasıl Olmalıdır?

Brandaft, profesyonel web tasarım ajansı hizmeti veren bir dijital ajanstır. Web tasarım ajansları edindiği projeleri web yazılım ve web tasarım olarak ikiye ayırır. Web yazılım ekibi daha teknik işlerle ilgilenirken web tasarım ekibi daha çok görsellik ve kullanıcı deneyimi esaslarını gözeterek çalışır. Kurumsal kimliğinize uygun olan çalışma bu iki ekibin ortak ve uyumlu çalışmasıyla ortaya çıkar. 

Mobil Uyumluluk ( Responsive Tasarım )

Web sitelerine çeşitli internet bağlantısı olan hemen tüm cihazdan erişmek mümkün olduğu için yapılan web tasarımın da bu cihazların hepsiyle uyumlu olması gerekir. Responsive yani mobil uyumlu  web tasarımı, giriş yapılan her cihaza uygun tasarlanmış olur. Profesyonel bir web tasarım ajansı web sitenizi başta tablet, notebook, akıllı telefon olmak üzere her boyuta uyumlu hale getirir. Bu özellik web sitenizin arama motorlarında sizi ön plana çıkarmasını sağlar. Ayrıca mobil cihazların internete girişte en çok tercih edilen cihazlar olduğunu unutmayın.

SEO Dostu Web Tasarım 

Arama motorlarında görünürlük, ziyaretçii ve dönüşüm arttırma çalışmalarına SEO adı verilir. Çalıştığınız web tasarım ajansı, tasarımlarını seo dostu olarak hazırlamalıdır. SEO dostu olmayan web siteleri arama motorları tarafından sevilmediği gibi kullanıcı tarafından da ilgi görmez. SEO kavramını bütünsel olarak ele alan (Kullanıcı deneyimi, dönüşüm ve trafik arttırma, içerik kalitesi, teknik seo)  web tasarım ajansı ile çalışmanız doğru olacaktır. 

İlgili İçerik : Seo Danışmanlığı

Kurumsal Web Tasarım 

Kurumsal web tasarım kurumsal kimlik olarak tarif edilebilir. Web tasarım kurumsal işletmelerin saygınlığını gösterebilecek nitelikte olmalıdır. Bu yüzden tasarım ve yazılım unsuru ön plana çıkar. Web tasarım ajansı, kurumsal şirketler için web tasarım yapacağı zaman, o şirketin kurumsal kimliğini, vizyonunu, hizmetlerini, logosunu, işleyişini ayrıntılı bir biçimde değerlendirdikten sonra web tasarım kısmına geçmelidir. Web tasarım hizmetleri veren web tasarım ajansları müşterinin isteklerine göre belirtilen süre içerisinde kurumsal web tasarımlarını yapar.

İlgili İçerik : Web Tasarımı

E ticaret Web Tasarım Ajansı

Yıllardır geleneksel alışverişe oranla pazar payını arttıran e ticaret, özellikle pandemi dönemiyle beraber ticari hacmini büyüttü. Çalışacağınız web tasarım ajansı e ticaret konusunda deneyim ve referans sahibi olmalıdır. 

İlgili İçerik : Referanslarımız

Çalıştığımız web sitesi projelerinizi sosyal medya hesaplarımızda ve web sitemizde paylaşıyoruz. Web sitemizden aldığınız backlinkler arama motorları tarafından olumlu algılanarak hızlı bir giriş yapmanızı sağlar.

İhtiyaca Yönelik Mobil Uygulama

Projenizin ihtiyacına yönelik mobil uygulama çalışmaları yapılması da aynı şekilde mümkün olabilir. Mobil uygulama hizmetler için tarafımızdan bilgi alın.

Mobil uyumlu ve hızlı web siteleri

Kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu ve hızlı web siteleri 1499 TL + KDV ‘den başlayan fiyatlarla. Detaylı bilgi için formu doldur.

Web Tasarım Ajansı Fiyatları

Web tasarım fiyatları yapılacak projenin büyüklüğüne ve detayına bağlı olarak değişir. Web tasarım fiyatları ilgili projenin üzerinde harcanacak süreyle orantılı olarak yükselir. İçeriklerin kimin tarafından temin edileceği, web tasarım ajansı ve müşteri arasındaki iletişim, ilgili ajansın deneyimi ve teknik yeterlilikleri gibi faktörler web tasarım fiyatlarını etkileyen diğer önemli faktörlerdendir. 

Brandaft, 81 ilde faaliyet gösteren bir web tasarım ajansıdır.

Brandaft Dijital Ajans, modern çağın gerekliliklerine ve iletişim teknolojilerine hakim bir kuruluş olduğundan, 81 ilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Web tasarım ajansı hizmetlerinin yanında, bir dijital ajansın sahip olması gereken tüm özelliklere sahiptir.

İstanbul Web Tasarım Ajansı

İstanbul’da faaliyet gösteren birçok firmanın dijital ajans ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Brandaft Dijital Ajans olarak internet dünyasına ait bütün ihtyaçlarınızı karşılayabiliriz. Merkez ofisimiz İstanbul’da olduğundan ofisimizde ya da dijital ortamda toplantı düzenleyebilir, projelerinizi tartışabiliriz.

İlgili İçerik : Web Tasarım İstanbul

Web Tasarım Ajansı

İstanbul’da faaliyet gösteren birçok firmanın dijital ajans ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Brandaft Dijital Ajans olarak internet dünyasına ait bütün ihtyaçlarınızı karşılayabiliriz. Merkez ofisimiz İstanbul’da olduğundan ofisimizde ya da dijital ortamda toplantı düzenleyebilir, projelerinizi tartışabiliriz. Ayrıca, Antalya, Ankara, İzmir, Eskişehir gibi şehirlerimizde de web tasarım firması, dijital ajans faaliyetleri gösteriyoruz. Skype, Discord ya da Google Hangouts gibi görüntülü konuşma araçları sayesinde sanal toplantılar düzenleyebilme şansımız daima var.

Dijital Ajans Anlaşması ile organik trafiğinizi ve dönüş oranlarınızı arttırın.

Dijital ajanslar, firmaların online dünyaya yönelik bütün ihtiyaçlarını karşılayan yeni nesil ajanslardır. Web tasarımı, web yazılımı, seo danışmanlığı, dijital pazarlama ve reklam yönetimi, sosyal medya pazarlaması gibi faaliyetlerin tamamını yürütür. Bradaft Dijital Ajans, yapacağımız dijital ajans sözleşmesiyle harici dijital pazarlama biriminiz olarak görev yapacaktır.

İlgili İçerik : Dijital Ajans Hizmetleri

Mobil uyumlu ve hızlı web siteleri

Kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu ve hızlı web siteleri 1499 TL + KDV ‘den başlayan fiyatlarla. Detaylı bilgi için formu doldur.

Bültenimize abone olarak içeriklerden ilk siz haberdar olun.

Yayınladığımız içeriklerden ilk siz haberdar olmak için e posta bültenimize abone olun.

Son eklenen yazılar