Esenyurt web tasarım, Esenyurt web tasarım firmaları, brandaft dijital ajans

Esenyurt Web Tasarım

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Firmaların ve şirketlerin vitrini sayılabilecek kurumsal web siteleri, internet üzerinden müşterinin sorularına yanıt verecek ve merakını giderecek her türlü profesyonel bilgiyi içerecek şekilde tasarlanmalıdır. İşletmenizin internet üzerindeki temsilcisi web siteniz ve sosyal medya hesaplarınızdır. Kurumsal web sitesi tasarımları için Esenyurt web tasarım ajansı olarak faaliyet gösteren Brandaft ile çalışarak  ziyaretçi ve dönüşüm oranınızı yükseltebilirsiniz. Esenyurt web tasarım ya da web tasarım firmaları gibi aramalarla ajansımıza ulaşabilirsiniz.

Mobil uyumlu ve hızlı web siteleri

Kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu ve hızlı web siteleri 1499 TL + KDV ‘den başlayan fiyatlarla. Detaylı bilgi için formu doldur.

Web Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılır?

Eğer herhangi bir web tasarım ajansı ile çalışmadan kendi web sitenizi kurmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. 

  • Öncelikle bir alan adına sahip olmalısınız.
  • Alan adınızı barındırmanız gereken sunucu hizmeti ya da hostinge ihtiyacınız olacaktır.  
  • İçeriklerinizi oluşturun ve ziyaretçiler için bir navigasyon planı hazırlayın.
  • Aklınızdaki web sitesi tasarımını yapmaya başlamak için WordPress, Joomla gibi CMS yazılımlardan yardım alabilirsiniz.
  • Çeşitli eklentiler kullanarak tasarımınızı zenginleştirin.

Esenyurt web tasarım

İstanbul Esenyurt  ilçesinde bulunan kurumsal firmalara yönelik profesyonel web tasarım hizmeti veriyoruz. İnternet sitelerinin kullanıcı dostu ve mobil uyumlu olmasına ekstra özen gösteriyoruz. Esenyurt web tasarım gibi aramalarla web sitemize ulaşabilir, bizimle iletişime geçerek web tasarım hizmeti hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 


Özellikle son yıllarda Esenyurt ilçesine artan göç, ilçeye çeşitli yatırımları da beraberinde getirdi. Esenyurt ilçesinin içerisinde ve çevresinde irili ufaklı birçok fabrika ve firma açıldı ve açılmaya devam ediyor. Kurumsal firmalara web tasarım, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi gibi çeşitli dijital ajans hizmetleri veriyoruz.

Esenyurt Web Tasarım Firması

Brandaft, profesyonel web tasarım  hizmeti veren bir dijital ajanstır. Web tasarım firmaları İstanbul edindiği projeleri web yazılım ve web tasarım olarak ikiye ayırır. Web yazılım ekibi daha teknik işlerle ilgilenirken web tasarım ekibi daha çok görsellik ve kullanıcı deneyimi esaslarını gözeterek çalışır. Kurumsal kimliğinize uygun olan çalışma bu iki ekibin ortak ve uyumlu çalışmasıyla ortaya çıkar.  

Mobil uyumlu ve hızlı web siteleri

Kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu ve hızlı web siteleri 1499 TL + KDV ‘den başlayan fiyatlarla. Detaylı bilgi için formu doldur.

Neden bizimle çalışmalısınız?

İstanbul web tasarım denildiğinde akla gelen ilk gelen dijital ajanslardan biri olan Brandaft,  web tasarım, seo danışmanlığı, dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi gibi dijital ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet vermektedir. İstanbul web tasarım firmaları hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda neden bizimle çalışmanız gerektiğine dair birkaç sebep;

Kullanımı kolay %100 Türkçe yönetim paneli

Dünyaca ünlü içerik yönetim sistemi WordPress kullanarak hazırladığımız web sitelerinin yönetim paneli her seviyeden kullanabileceği kolaylıktadır. Yönetim panelimizin kullanım kolaylığı, web sitenizi istediğiniz gibi özelleştirmenize ve stil katmanıza olanak tanıyor!

Mobil Uyumluluk ( Responsive Tasarım )

Web sitelerine çeşitli internet bağlantısı olan hemen tüm cihazdan erişmek mümkün olduğu için yapılan web tasarımın da bu cihazların hepsiyle uyumlu olması gerekir. Responsive yani mobil uyumlu  web tasarımı, giriş yapılan her cihaza uygun tasarlanmış olur. İstanbul web tasarım ajansı,  web sitenizi başta tablet, notebook, akıllı telefon olmak üzere her boyuta uyumlu hale getirir. Bu özellik web sitenizin arama motorlarında sizi ön plana çıkarmasını sağlar. Ayrıca mobil cihazların internete girişte en çok tercih edilen cihazlar olduğunu unutmayın.  İzmir web tasarım ajansı, web tasarım İzmir  gibi kelimelerle Google arama motorunda bizi bulmanız mümkün. 

SEO Dostu Web Tasarım

Arama motoru optimizasyonu, web sitenizin ilgili anahtar kelimelerle yapılan aramalarda üst sıralarda listelenmesini sağlar. Ancak seo çalışmalarını bununla kısıtlamak doğru olmaz. Seo çalışmaları, hem web sitenizin görünürlüğünü hem de ziyaretçilerinizin kullanıcı deneyimini arttırmaya yönelik yapılan teknik çalışmalardır. 

İlgili İçerik : Seo Danışmanlığı

Esenyurt Kurumsal Web Tasarım

Esenyurt kurumsal web tasarım hizmeti, kurumsal kimliğinizi oluşturmaya ve dijital dünyaya tanıtmakla sorumludur.  Web tasarım kurumsal işletmelerin saygınlığını gösterebilecek nitelikte olmalıdır. Bu yüzden tasarım ve yazılım unsuru ön plana çıkar. Web tasarım ajansı, kurumsal şirketler için web tasarım yapacağı zaman, o şirketin kurumsal kimliğini, vizyonunu, hizmetlerini, logosunu, işleyişini ayrıntılı bir biçimde değerlendirdikten sonra web tasarım kısmına geçmelidir. Web tasarım hizmetleri veren istanbul web tasarım firmaları  müşterinin isteklerine göre belirtilen süre içerisinde kurumsal web tasarımlarını yapar.

İlgili İçerik : Web Tasarımı

Esenyurt E-Ticaret Web Tasarım

Yıllardır geleneksel alışverişe oranla pazar payını arttıran e ticaret, özellikle pandemi dönemiyle beraber ticari hacmini büyüttü. Çalışacağınız web tasarım firması e ticaret konusunda deneyim ve referans sahibi olmalıdır. 

İlgili İçerik : Referanslarımız

Çalıştığımız web sitesi projelerinizi sosyal medya hesaplarımızda ve web sitemizde paylaşıyoruz. Web sitemizden aldığınız backlinkler arama motorları tarafından olumlu algılanarak hızlı bir giriş yapmanızı sağlar.

Mobil Uygulamanızı Hayata Geçirin

Projenizin ihtiyacına yönelik mobil uygulama çalışmaları yapılması da aynı şekilde mümkün olabilir. Mobil uygulama hizmetler için tarafımızdan bilgi alın.

Esenyurt Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatları yapılacak projenin büyüklüğüne ve detayına bağlı olarak değişir. Web tasarım fiyatları ilgili projenin üzerinde harcanacak süreyle orantılı olarak yükselir. İçeriklerin kimin tarafından temin edileceği, web tasarım ankara ve müşteri arasındaki iletişim, ilgili ajansın deneyimi ve teknik yeterlilikleri gibi faktörler web tasarım fiyatlarını etkileyen diğer önemli faktörlerdendir. 

İstanbul Web Tasarım Ajansı Olarak Faal Olduğumuz İlçeler

Brandaft, 81 ilde faaliyet gösteren bir web tasarım ajansıdır.

Brandaft Dijital Ajans, modern çağın gerekliliklerine ve iletişim teknolojilerine hakim bir kuruluş olduğundan, 81 ilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Web tasarım ajansı hizmetlerinin yanında, bir dijital ajansın sahip olması gereken tüm özelliklere sahiptir.

İstanbul Web Tasarım Ajansı

İstanbul’da faaliyet gösteren birçok firmanın dijital ajans ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İstanbul web tasarım ajansı olarak internet dünyasına ait bütün ihtyaçlarınızı karşılayabiliriz. Merkez ofisimiz İstanbul’da olduğundan ofisimizde ya da dijital ortamda toplantı düzenleyebilir, projelerinizi tartışabiliriz. Ayrıca, Antalya, Ankara, İzmir, Eskişehir gibi şehirlerimizde de web tasarım ajansı, dijital ajans faaliyetleri gösteriyoruz. Skype, Discord ya da Google Hangouts gibi görüntülü konuşma araçları sayesinde sanal toplantılar düzenleyebilme şansımız daima var.

Dijital Ajans Anlaşması ile organik trafiğinizi ve dönüş oranlarınızı arttırın.

Dijital ajanslar, firmaların online dünyaya yönelik bütün ihtiyaçlarını karşılayan yeni nesil ajanslardır. Web tasarımı, web yazılımı, seo danışmanlığı, dijital pazarlama ve reklam yönetimi, sosyal medya pazarlaması gibi faaliyetlerin tamamını yürütür. Bradaft Dijital Ajans, yapacağımız dijital ajans sözleşmesiyle harici dijital pazarlama biriminiz olarak görev yapacaktır.

İlgili İçerik : Dijital Ajans Nedir?

Mobil uyumlu ve hızlı web siteleri

Kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu ve hızlı web siteleri 1499 TL + KDV ‘den başlayan fiyatlarla. Detaylı bilgi için formu doldur.

Bültenimize abone olarak içeriklerden ilk siz haberdar olun.

Yayınladığımız içeriklerden ilk siz haberdar olmak için e posta bültenimize abone olun.

Son eklenen yazılar