Google seo aracı, google seo araçları. SEO araçları, arama motoru optimizasyonunda size birçok katkı sağlar. En iyi seo araçları listesini, seo çalışmalarınıza ve dijital stratejinize destek vermek için hazırladık. Stratejinize uygun google seo aracı organik trafiğinizi arttırmanıza yardımcı olabilir.

SEO Danışmanlığı

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Web sitenizin gerekli optimizasyonlarının yapılarak, arama motoru sorgularında ilk sıralarda yer alması için yapılan çalışmaya SEO denir. Bir başka deyişle, web sitenizin hedef kitlenize yönelik anahtar kelimelerde görünür olmasını sağlar. Yazımızda doğru bir SEO danışmanlığı ile organik trafiğinizi nasıl artıracağınıza dair ipuçları verdik.  

SEO Danışmanlığı Nedir?

Günümüz koşullarında, daha fazla müşteriye ulaşmanın en maliyetsiz ve güvenli yolu online bilinirliği artırmaktır. SEO danışmanlığı, hedef kitlenizin yaptığı aramalarda anahtar kelimelerinizin Google’da üst sıralarda listelenmesini sağlayan organik trafiği arttırma ve optimizasyon çalışmalarına verilen isimdir.

Ücretsiz SEO Analizi

On Page ve Off Page değerlerinizin, backlink ve rakip analizlerinin olduğu ücretsiz raporunuzu hemen talep edin. Analiz raporunuz üç iş günü içinde teslim edilir.


Organik trafiğinizi nasıl yükseltirsiniz?

Organik ziyaretçi sayısını artırarak ilk sayfada yer almak için web sitenizin Google’ın belirlediği yaklaşık 2000 farklı sıralama faktörüne uyumlu olması gerekir. SEO danışmanı kişiler, web sitenizin sıralama faktörlerine uyumluluğunu denetler ve gerekli iyileştirmeleri yaparlar. 

Site içi optimizasyon 

Orjinal adıyla On Page SEO, web sitenizin içeriksel ve yazılımsal optimizasyonlarının yapıldığı basamaktır. Başlık hiyerarşisi, içerik pazarlamasına göre belirlenen anahtar kelimenin kullanım sıklığı çalışmalar yapılır. 

Site dışı SEO

İyi sıralama almanın önemli şartlarından bir tanesi de web sitenize aldığınız geri bağlantılar yani backlinklerdir. Backlink  basit haliyle, bir web sitesinin bir diğer web sitesine link vererek önermesidir. İyi planlanmış organik geri bağlantılar kazanarak domain otoritenizi kuvvetlendirmek amaçlanır.

İçerik pazarlaması

İyi bir içerik pazarlaması için her SEO danışmanı öncelikle sektörel araştırma yapar. Hedef kitlenizin en çok yaptığı arama sorguları listelenir. Öncelikli anahtar kelimeler belirlenerek içerik pazarlaması kurgusu yapılır. Sosyal medya kanalları, SEO danışmanlığı hizmetiyle beraber aktif olarak kullanılır. 

İlgili İçerik : Semrush kullanımı, anahtar kelime araştırması


Hız optimizasyonu

Her SEO danışmanına soğuk terler döktüren bir basamak olsa da hız optimizasyonu diğer bütün adımlar kadar önemlidir.  Kullanıcılar yavaş açılan web sitelerini sevmezler. Birçok teknik faktöre dayalı olan site açılış hızı, profesyonel SEO danışmanı kişiler tarafından yapılmalıdır.

SEO Danışmanlığı Fiyat

Müşterilerimizin en çok merak ettiği konulardan biri olan SEO Danışmanlığı Fiyat, ilgili sektörün rekabet zorluğu ve çalışmaların agresifliğine göre değişir. İş gücünün yanında web sitenizin durumunu iyileştirecek çeşitli ücretli araçların maliyetini de unutmamak gerek. SEO danışmanlık ücretleri ajanslara göre değişiklik gösterse de, seçim yaparken firmanın referanslarına göz atarak yapılan çalışmalarda bilgi talep edin.

Google sıralamasını yükseltmek artık çok kolay.

Web sitenizin Google sıralamasını yükseltecek dijital stratejiyi beraber tartışalım. Arama motoru optimizasyonu çalışmaları için teklif alın.

Çalışma şeklimiz

Analiz : Öncelik sektörel bilgi edinmekte. Sektörünüze ne kadar hakim olursak, hedef kitlenizin neler aradığını o kadar iyi tahmin edebiliriz. Analiz aşamasının sonunda, rakiplerinize göre konumunuz görülür. Buna bağlı olarak dijital strateji oluşturulmaya başlanır.

İnsiyatif : SEO analiz raporuna göre oluşturulan dijital strateji fiilen uygulanmaya başlanır. İçerik pazarlaması için oluşturulan kaliteli ve özgün içerikler SEO uyumlu hale getirilir. Sosyal medya kanalları efektif kullanılarak, hem arama motorları hem de sosyal medya üzerinden organik trafik sağlanır.

Sonuç : Kurumsal SEO danışmanlığı, Brandaft’ın kuvvetli olduğu bir alan. Yapılan çalışmalar sonucunda organik trafiğiniz söz verildiği oranlarda artar.  Hedef kitlenize yönelik anahtar kelimelerde üst sıralarda listelenirsiniz. Seo danışmanlık hizmeti hakkında daha fazlasını öğrenmek için sıkça sorulan sorular sayfamıza göz atın. 

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Kurumsal yapıya sahip firmalar online kazançlarını arttırmak isterler. Bu nedenle kurumsal SEO danışmanlığı alacakları bir başka firmaya ihtiyaç duyabilirler. Brandaft’ın sunduğu kurumsal SEO çözümleri hakkında detaylı bilgi almak için dijital pazarlama uzmanlarımızla iletişime geçin. 

Hizmet verdiğimiz şehirler

Brandaft Dijital Ajans, yeni nesil pazarlama teknikleriyle markalaşma sürecinizi destekler. 

Dijital Pazarlama : Marka bilinirliğinizi oluşturmak için, dijital strateji dahilinde tüm online varlıklarınızı yönetiyoruz. Dijital pazarlama içerisinde, SEO, Sosyal Medya ve Dijital Reklamlar gibi çeşitli alt başlıklara ayrılır.

Sosyal Medya : Sosyal medya ağlarını, hedef kitlenizle buluşacak şekilde kurguluyoruz. Sosyal ağlardaki takipçilerinizi web sitenize yönlendirerek online trafiğinizi ve gelirinizi arttırıyoruz. SEO danışmanlığı hizmetiyle birlikte sosyal medya hesaplarınız bir nebze canlandırılmaya çalışılır. 

Organik Trafik : Arama motoru optimizasyonu çalışmaları ile birlikte organik trafiğinizde gözle görülür artış sağlanır. Artan trafikle birlikte dönüşüm oranlarınız da optimize edilerek çalışmalardan maksimum verimi almanız hedeflenir. 

Google SEO Danışmanlığı 

Hizmet Google olarak anılsa da, Google başta olmak üzere Yandex ve Yahoo gibi diğer arama motorlarında da ulaşılabilirlik sağlıyoruz. E ticaret siteleri ya da kurumsal yapıda olan firmalar arama motoru optimizasyonu hizmetinden faydalanabilirler. 

Size en iyi hizmeti verebilmek için anlaşmalı olduğumuz iş ortaklarımıza göz atın. 

Dijital stratejinizi oluşturalım.

Online bilinirliğinizi artıracak dijital stratejinizi birlikte ücretsiz oluşturalım.

SEO Danışmanı Görevleri

  • Web sitenizin iç ve dış SEO optimizasyonlarını gerçekleştirmek.
  • İçerik pazarlaması stratejisini belirlemek.
  • Rakiplerinizi analiz ederek önemli anahtar kelimelerde görünür olmanızı sağlamak.
  • Web sitenizin otorite puanını artıracak değerli geri bağlantılar kazanmak.
  • Organik trafikte gözle görülür artış sağlamak.
  • Sosyal medyadaki hedef ziyaretçileri web sitesine kanalize ederek dönüşüm sağlamak.

Bültenimize abone olarak içeriklerden ilk siz haberdar olun.

Yayınladığımız içeriklerden ilk siz haberdar olmak için e posta bültenimize abone olun.

Son eklenen yazılar