Eskişehir dijital ajans, brandaft dijital ajans

Eskişehir Dijital Ajans

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dijital ajans nedir sorusunun cevabı aslında kendi içinde saklıdır. Geleneksel ajanslardan farklı olarak, dijital medya alanlarında pazarlama faaliyetleri gösterilir. Hedef kitlenin hangi sosyal medya kanalında olduğunu tespit eder. Web sitenizin içeriklerini denetler, tasarımsal ve yazılımsal hataları giderir. Web sitenizin arama motoru optimizasyonu çalışmalarını yürütür. Eskişehir dijital ajans olarak, online itibar, web tasarım, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama ve dijital reklam faaliyetlerinizi yürütebiliriz. Özellikle Eskişehir dijital ajans ihtiyacı olan birçok firmayla çalışmalar yürütmekteyiz.

Google sıralamasını yükseltmek artık çok kolay.

Web sitenizin Google sıralamasını yükseltecek dijital stratejiyi beraber tartışalım. Arama motoru optimizasyonu çalışmaları için teklif alın.

Eskişehir Dijital Ajans Hizmetlerimiz

Özellikle Covid-19 süreci sonrasında, sosyal mesafe ve salgına dair çeşitli sebeplerle işletmeler dijital pazarlamaya önem vermeye başladı. Teknolojinin son evresinde olduğumuz bugünlerde işletmenin boyutu fark etmeksizin, ticari faaliyetlerini devam edebilmesi adına dijital bilinirliğe ihtiyacı vardır. İşte Eskişehir dijital ajans olarak sizlere verdiğimiz hizmetler.

Web Tasarım

Kurumsal kimliğinizi ya da dijital vitrininizi oluşturmanın en önemli duraklarından birisi web tasarımıdır. Ziyaretçilerinizin hem tasarımsal hem de içerik bakımından deneyimini zenginleştirmeye yönelik web tasarım çalışmaları yürütüyoruz. WordPress yardımıyla tasarladığımız web sitelerinin tamamı mobil uyumlu ve SEO dostu.

İlgili İçerik : Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, dijital reklamlar, sosyal medya yönetimi ve arama motoru optimizasyonu süreçlerinin bütününe verilen isimdir. Bu başlıkların tamamını kendi özelinde incelemekte fayda var.

İlgili İçerik : Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Dijital Reklam

Dijital ortamda verdiğiniz reklamların tümünü kapsar. Sosyal medya reklamları, Google Adwords reklamları dijital reklamlara verilebilecek örneklerdir. Özellikle Antalya ve Alanya’da turizm sektörü gelişmiş olduğundan turizm şirketleri ve otellerin dijital reklam ihtiyaçları olabilir. Turizmcilere özel hazırladığımız stratejilerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu SEO

Web sitenizin, arama motorlarında gösterdiği performans ve görünürlükle ilgilenen kendi içinde içeriksel ve teknik olarak ikiye ayrılan çalışmalardır. Sıralamaya girmek istediğiniz anahtar kelimeler üzerinde çeşitli çalışmalar yapılır. Sıralamaların yükselmesi için web sitenizin teknik ihtiyaçları giderilir.

Özellikle Google Benim İşletmem ile entegre yürüttüğümüz Lokal SEO çalışmalarımızla tıpkı bize ulaştığınız Eskişehir dijital ajans, Eskişehir web tasarımı  kelimeleri gibi kendi sektörünüze ait lokal aramalarda görünürlük kazanabilirsiniz. 

Mobil uyumlu ve hızlı web siteleri

Kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu ve hızlı web siteleri 1499 TL + KDV ‘den başlayan fiyatlarla. Detaylı bilgi için formu doldur.

Sosyal Medya Yönetimi

İşletmenizin online itibarını yükseltmek sosyal medya kanallarıyla mümkün. Hedef kitleniz ve dijital stratejisine göre şekillenen sosyal medya yönetimi hizmetiyle, sosyal ağlarda görünürlüğünü arttıracak çalışmalar yürütüyoruz. Kullandığımız çeşitli sosyal medya araçları ile ziyaretçilerinizi takip ediyor, dijital reklam kampanyalarında kullanabilmek üzere optimize ediyoruz.

Google Adwords – Google Ads Reklamları

İhtiyacınız olan kelimelerde Google reklam kampanyalarınızı düzenleyebiliriz. Semrush, Ahrefs, Google Search Console ve bunlar gibi birçok araçla gerçekleştirdiğimiz optimizasyon çalışmalarıyla, düşük bütçelerle yüksek dönüşüm oranlı sonuçlar alıyoruz.

Eskişehir Dijital Ajans

Reklam ajanslarının aksine sadece reklam süreçleriyle değil, pazarlama stratejiniz dahilinde tüm operasyonlar dijital ajansın görevleri arasındadır. Hedef kitleyle temas ettiğiniz hemen her dijital operasyon ( web sitesi, sosyal medya hesabı vb. ) ve dijital pazarlamada kullanacağınız stratejiler  ( online kriz yönetimi, satış stratejileri, kitleye yönelik içerikler ) dijital ajans sorumluluğundadır. Dijital ajans ne yapar sorusunun cevabını ilerleyen bölümlerimizde çok daha detaylı olarak ele alacağız.

Eskişehir Dijital Ajans Fiyatları

Her sektörde olduğu gibi rekabetin olduğu her yerde farklı fiyatlarla karşılaşmak mümkün. Kullanılan araçların maliyeti, harcanan mesai gibi etmenler fiyatlandırmarmada önemli rol oynar. Dijital ajans fiyatları şehirlere göre değişiklik gösterebilir. Eskişehir dijital ajans, Antalya Dijital Ajans, İzmir Dijital Ajans ya da İstanbul’dan herhangi bir ajansın vereceği fiyat teklifleri lokasyona bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Çalışmayı düşündüğünüz ajansın müşterlerini mutlaka kontrol etmelisiniz. Referanslar bir ajansın ne kadar iş yapar kapasitesi olduğuna dair ipuçlarına sahiptir. Hizmet dijital olsa da somut bir takım örnekler dijital ajans fiyatları araştırmanıza yardımcı olabilir.

Geleneksel reklam ajansları yerini dijital ajanslara bırakıyor!

Geleneksel reklam ajansları, dijital dünyanın hızına ayak uyduramadığından verdikleri hizmetlerin kapsamları da kısıtlı kaldı. Dijital devrim sonrasında hemen her işimizi internet üzerinden hallederken, pazarlama faaliyetlerini de dijital dünyaya taşımayı unutmamalısınız.

Sosyal medya, web sitesi gibi araçlar hem lokal bilinirliğin ötesine geçmenizi sağlar hem de gelirinize de olumlu yönde katkı sağlar. İşlek bir caddede ofis ya da dükkan sahibi olmakla internetin en işlek caddelerinde web sitesi ya da sosyal medya hesabınızın olması arasında hiçbir fark yoktur.

Dijital Ajans ihtiyacınızı Brandaft karşılasın.

Brandaft, marka bilinirliğinizi ve gelirinizi, yürüttüğü dijital pazarlama, seo, web tasarım ve yazılım faaliyetleriyle arttırmayı hedefleyen bir dijital ajanstır. 

Kullanıcı deneyimi felsefesiyle projeler yürütüyor ve geliştiriyoruz. Bizim için estetik kadar fonksiyonellik ve bilinirliğin de önemi var. Sahip olduğumuz tüm birimler birbirleriyle koordineli çalışarak her alanda en doğruya ulaşmak için çabalar.

Brandaft çalıştığı her alanda profesyonel hizmet verir.

  • Dijital pazarlama ajansı faaliyetleriyle dijital stratejinizi belirliyor hedef kitleniz ve sizi doğru ortamlarda buluşturuyoruz.
  • Kullanıcı deneyimi ilkelerine göre web tasarım ve yazılım projeleri gerçekleştiriyoruz.
  • SEO danışmanlığı çalışmalarımızla web sitenizin organik trafiğini arttırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. İlgili İçerik : Ücretsiz SEO Analizi
  • Sosyal medya yönetimi ve reklamları konusunda çalışmalar yaparak, markanızın sosyal medyadaki yüzü oluyoruz.
  • Google Adwords yönetimini gerçekleştiriyoruz. Dönüşüm oranlarını artırarak, düşük bütçe ile yüksek gelir elde etmenizi hedefliyoruz.
  • İçerik pazarlamanızı, arama motoru optimizasyonu çalışmalarımızla destekliyoruz. İçeriklerinizi ön plana çıkararak organik trafiğinizi arttırıyoruz.
  • Kurumsal kimliğinizi tam anlamıyla yansıtan, WordPress web siteleri kuruyoruz.
  • Kullandığımız seo araçları ile yaptığımız işin kalitesini arttırıyoruz.
  • Değişen dünyanın tüm dinamiklerini takip ederek dijital sektörde lokomotif olmayı hedefliyoruz.

Eskişehir Dijital Ajans

Merkez ofisimiz İstanbul’da olsa da çeşitli şehirlerden müşteri portföyüne sahibiz. Skype, Discord ya da Google Hangouts gibi görüntülü konuşma araçları sayesinde sanal toplantılar düzenleyebilme şansımız daima var.

İlgili İçerik : Eskişehir Web Tasarım

Eskişehir Dijital Ajans Anlaşması ile organik trafiğinizi ve dönüş oranlarınızı arttırın.

Dijital ajanslar, firmaların online dünyaya yönelik bütün ihtiyaçlarını karşılayan yeni nesil ajanslardır. Web tasarımı, web yazılımı, seo danışmanlığı, dijital pazarlama ve reklam yönetimi, sosyal medya pazarlaması gibi faaliyetlerin tamamını yürütür. Bradaft Dijital Ajans, yapacağımız dijital ajans sözleşmesiyle harici dijital pazarlama biriminiz olarak görev yapacaktır.

Bültenimize abone olarak içeriklerden ilk siz haberdar olun.

Yayınladığımız içeriklerden ilk siz haberdar olmak için e posta bültenimize abone olun.

Son eklenen yazılar