Dijital Ajans

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
dijital ajans nedir, dijital ajans nasıl seçilir, dijital ajans istanbul

Pazarlama ve reklamcılığın tamamen dijital olduğu günümüz dünyasında dijital ajans teriminden söz etmeden olmazdı. Yazımızda dijital ajans nedir sorusuna cevap bulmakla birlikte verilen kreatif hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Dijital Ajans Nedir?


Firmaların, online bilinirliğini ve kar marjını artırmaya yönelik dijital pazarlama stratejileri geliştiren ve uygulayan kuruluşlara dijital ajans adı verilir. Geleneksel reklam ajanslarından farklı olarak faaliyetlerini online ortamda yürütürler. İnternetin getirdiği sosyal adaletle birlikte dijital reklam ajanslarının verdiği hizmetler oldukça popüler hale gelmiştir. 

Web Tasarım

Firmaların ürün ya da hizmetlerini hedef kitlesiyle birleştireceği en efektif platformlardan birisi web siteleridir. Ürün ya da hizmetleriniz hakkında hazırladığınız içerikler, fiziki dükkanlardaki satış danışmanları gibidirler. Hizmetlerinizi doğru bir kurgu ile göstererek yüksek dönüşüm oranlarına sahip web siteleri tasarlayabiliriz.

Brandaft Dijital Ajans olarak, kurumsal ve e ticaret sitelerini SEO uyumlu ve mobil dostu olacak şekilde en uygun fiyat garantisiyle tasarlayabiliriz. 

Mobil uyumlu ve hızlı web siteleri

Kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu ve hızlı web siteleri 1499 TL + KDV ‘den başlayan fiyatlarla. Detaylı bilgi için formu doldur.

Kurumsal web sitesi tasarımı, sizi profesyonel gösteren unsurlardan biridir.

Grafik Tasarım

Kurumsal bir yapıya sahip olsanız da bu yapıyı müşterilerinize hissettirip / göstermeden kurumsallaşmış sayılmazsınız. Dijital ajanslarda grafik tasarım hizmeti, logo, banner ve e fatura gibi online ortamlarda gerekli tasarımlardan ibarettir. 

Sosyal Medya Yönetimi 

Türkiye sosyal medya kullanım oranlarına bakıldığında dünyada ilk sıralarda yer alıyor. Özellikle yeni neslin de teknolojinin göbeğinde doğmasıyla birlikte online varlığını oluşturmayan işletmeler müşteri edinmekte zorlanabiliyor. Brandaft Dijital Ajans olarak, kurumsal firmaların sosyal medya hesaplarını yöneterek, markanın hedef kitlesiyle organik olarak buluşmasını sağlıyoruz. 

SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu )

Bilgiye erişmek internetle birlikte oldukça kolaylaştı. Meşhur Google Amcanın bilmediği neredeyse yok. Google bu lakabı, 2000 den fazla arama faktörüyle sıraladığı en iyi içeriklerle hak ediyor.

Sürekli güncellenen algoritmalarla birlikte arama motorları, kullanıcı deneyimini oldukça önemsiyor. Ayrıca eskiden olduğu gibi manipülasyon çalışmalarının ( Black Hat SEO ) pek etkili olmadığını da söylemeliyiz. Gelişen yapay zekalar, okunabilirlik değeri yüksek en kaliteli içeriği kolaylıkla ayırt edebiliyor. Brandaft Dijital Ajans’ın SEO uzmanı ekibiyle çalışarak, organik trafiğinizi artırabilirsiniz. 

Google sıralamasını yükseltmek artık çok kolay.

Web sitenizin Google sıralamasını yükseltecek dijital stratejiyi beraber tartışalım. Arama motoru optimizasyonu çalışmaları için teklif alın.

Brandaft dijital ajans, markanıza kurumsal kimlik kazandırabilir. Organik trafiğini arttırarak gelirinizde artış sağlar. Sosyal medya ve google reklamları ile başarılı kampanyalar yürüterek markalaşma ve tanınma sürecinizi destekler.

Dijital Pazarlama 

Dijital strateji kurgusuyla birlikte sosyal medya ( Facebook, Instagram, Linkedin vb ) ve arama motorlarında ( Google Adwords, My Business vb. ) reklamlarınızı oluşturabilen bir dijital reklam ajansıyız. Reklam harcamalarınızı optimize ederek hedef kitleye en uygun bütçeyle ulaşmanızı sağlayabiliriz. 

Dijital pazarlamaya uygun olarak tasarladığımız web sitelerinizden GDPR uyumlu e posta listeleri oluşturabilir, organik trafiğinizi artıran ve kurumsal kimliğinizi destekleyen e mail kampanyaları hazırlayabiliriz. 

Kurumsal Kimlik ve Online PR Çalışmaları

Dijital varlığınızı oluşturmak önemli bir adım olsa da online bilinirliğiniz olmadan hedef kitlenize ulaşmanız zorlaşır. Sektörünüze göre kurgulayacağımız dijital stratejiyle birlikte, dijital pazarlama faaliyetlerinizi ve online PR çalışmalarınızı yürütebiliriz. 

Brandaft Dijital Ajans olarak, hedef kitlenizin olduğu her online kanalda marka bilinirliğini artıracak çalışmalar yapıyoruz. 

Yeni Nesil Reklam ve Pazarlama 

Online dünyadan bu kadar söz etmişken gelin biraz da mesafelerden bahsedelim. Teknoloji uzmanı ekibimiz Türkiye’nin neresinde olursanız olun size bir tık kadar uzakta. Eğer kahve içmek isterseniz, İstanbul’daki ofisimizi ziyaret etmekten çekinmeyin. 

Antalya Dijital Ajans

Yaklaşık 2.5 milyonluk nüfusuyla Akdeniz kıyılarımızda bulunan Antalya, geçiminin büyük bir kısmını turizmle sağlıyor. İrili ufaklı yerel işletmeler, dijital ajans hizmetlerimizden faydalanarak online bilinirlik kazanabilir. Sosyal medya ve arama motorlarında bulunur olarak müşterilerinizi işletmenize çekebilirsiniz. 

Ankara Dijital Ajans

Başkent Ankara, 6 milyona yaklaşan nüfusuyla birlikte serbest girişim oranının yüksek olduğu büyük şehirlerimizden biridir. Web sitenizi ve sosyal medya hesaplarınızı hedef kitlenize ulaştırmak için Ankara dijital ajans hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İzmir Dijital Ajans


Yine en büyük şehirlerimizden Ege’nin incisi İzmir’de, ülke ekonomisinde büyük paya sahip irili ufaklı birçok firma bulunuyor. Arama motoru optimizasyonu, web tasarım ve sosyal medya yönetimi gibi hizmetlerimizle İzmir Dijital Ajans olarak faaliyet gösteriyoruz. 

Dijital stratejinizi oluşturalım.

Online bilinirliğinizi artıracak dijital stratejinizi birlikte ücretsiz oluşturalım.

seo stratejisi, brandaft dijital ajans

Brandaft Dijital Reklam Ajansı

Yeni nesil pazarlama stratejilerini kullanarak online ortamda bilinirliğinizi artırıyoruz. Pazarlama ve gelir modelinize uygun kurguladığımız dijital strateji kapsamında, alacağımız aksiyonları önceden planlayarak sürdürülebilir dijital ajans çözümleri sunuyoruz. 

Organik Trafik : Web sitenizin organik trafiğini artıracak arama motoru optimizasyonu ve içerik pazarlaması stratejinizi kurguluyabiliriz. Yükselen organik ziyaretçi sayısıyla birlikte gelirini arttıran müşterilerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Online Bilinirlik : Organik trafiğinizi, ücretli reklamlardan sağlayacağınız ziyaretçilerle destekleyelim. Bütçe optimizasyonu yapılmış hedef kitleye yönelik kampanyalarla online marka bilincini oluşturabiliriz. 

Bülten abone olarak içeriklerden ilk siz haberdar olun.

Yayınladığımız içeriklerden ilk siz haberdar olmak için e posta bültenimize abone olun.

Son eklenen yazılar

Web projeniz için teklif alın.

Arama trafiğinizi ve dönüş oranlarınızı artıralım.

Teklif almak için formu eksiksiz doldurun. Size en kısa süre içerisinde dönüş yapacağız.

Ücretsiz SEO Analiz
Bilgi Formu

Ücretsiz SEO analiz raporunuzun hazırlanabilmesi için aşağıdaki bilgileri lütfen eksiksiz girin. Raporunuz üç gün içinde belirtilen mail adresine iletilecektir.

Ücretsiz strateji toplantısı

Dijital stratejinizi belirleyeceğimiz ve mevcut durumunuzu analiz edeceğimiz toplantı için aşağıdaki bilgileri girin.